2021.06.21 07:14

Vakarų konferencijos finalo starte – Bookerio vedamos „Suns“ ekipos pergalė

LRT.lt2021.06.21 07:14

Devinas Bookeris surinko itin solidų trigubą dublį, o jo atstovaujama Fynikso „Suns“ ekipa NBA Vakarų konferencijos finalo starte susitvarkė su Los Andželo „Clippers“ krepšininkais ir serijoje išsiveržė į priekį 1:0.

„Suns“ ekipa pergalę pasiekė rezultatu 120:114 (21:21, 36:33, 36:39, 27:21).

Šiose rungtynėse ryškiausiai žibėjo Devino Bookerio žvaigždė. Komandą į pergalę atvedęs gynėjas pelnė 40 (12/22 dvit., 3/7 trit., 7/7 baud. met.) taškų, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Komandos lygiai kovėsi didžiąją rungtynių laiko dalį ir prieš ketvirtąjį kėlinį pranašumo susikurti nebuvo sugebėjusi nei viena ekipa (93:93).

Tačiau paskutinį ketvirtį žymiai sėkmingiau pradėjo „Suns“ ir praėjus 4 minutėms Fynikso ekipa priekyje jau buvo 10 taškų (105:95).

Tam atsaką galiausiai surasti „Clippers“ sugebėjo tik besibaigiant rungtynių laikui – likus 1,11 min. tritaškį pataikė Rajonas Rondo, likus 22 sek. iki rungtynių pabaigos dar vieną tritaškį pridėjo Terance`as Mannas ir komandas teskyrė 2 taškai (116:114).

Tačiau tuomet dėjimą atliko D. Bookeris, kuris po to dar pataikė ir du baudos metimus ir taip įtvirtino „Suns“ pergalę.

D. Bookeriui šiose rungtynėse geriausiai padėjo 20 taškų pelnęs Deandre Aytonas, kuris taip pat atkovojo 9 kamuolius.

„Clippers“ gretose išsiskyrė Paulas George`as, kuris pelnė 34 (3/11 dvit., 7/15 trit., 7/8 baud. met.) taškus, atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Fynikso ekipai dėl COVID-19 saugumo protokolų negalėjo padėti Chrisas Paulas, o kelio traumą patyręs Kawhi Leonardas negalėjo padėti „Clippers“ komandai.

„Suns“: D. Bookeris (13 atk. kam., 11 rez. perd.) 40, D. Aytonas 20, M. Bridgesas 14, J. Crowderis 13, C. Johnsonas 12.

„Clippers“: P. George`as 34, R. Jacksonas 24, D. Cousinsas 11.