2021.06.21 06:56

Mūšį Filadelfijoje laimėję „Hawks“ – Rytų konferencijos finale

LRT.lt2021.06.21 06:56

Atlantos „Hawks“ krepšininkai išplėšė pergalę Filadelfijos „76ers“ namų tvirtovėje ir seriją laimėję rezultatu 4:3 po 6 metų pertraukos keliauja į NBA Rytų konferencijos finalą.

„Hawks“ krepšininkai pergalę pasiekė rezultatu 103:96 (25:28, 23:18, 28:25, 27:25).

Lygi kova šiose rungtynėse vyko iki pat paskutinių minučių.

Likus dviem su puse minutės iki rungtynių pabaigos Trae Youngas pataikė tritaškį ir leido „Hawks“ susikurti 6 taškų pranašumą (93:87).

Į tai 5 taškais paeiliui atsakė „76ers“ krepšininkai ir komandas teskyrė vienas taškas (93:92).

Tačiau tuomet tris baudos metimus pataikė Kevinas Huerteris, o likusi komandos dalis taip pat beveik neklydo mesdama, „76ers“ likusios atakos nepasiekė tikslo ir pergalę šventė Atlantos „Hawks“ ekipa.

Pastarąjį kartą „Hawks“ į Rytų konferencijos finalą pateko 2015 metais.

Geriausiai „Hawks“ gretose pasirodė T. Youngas, kuris pelnė 21 (3/12 dvit., 2/11 trit., 9/11 baud. met.) tašką, atkovojo 3 kamuolius, bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų, ir K. Huerteris, kuris pelnė 27 (8/14 dvit., 2/4 trit., 5/7 baud. met.) taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“ komandoje sužibėjo Joelis Embiidas, kuris pelnė 31 tašką, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Rytų konferencijos finale „Hawks“ susitiks su Milvokio „Bucks“ ekipa.

„Hawks“: K. Huerteris 27, T. Youngas (3/12 dvit., 2/11 trit., 9/11 baud. met.) 21, D. Gallinari 17, J. Collinsas 14, C. Capela 13.

„76ers“: J. Embiidas (11 atk. kam.) 31, T. Harrisas (14 atk. kam.) 24, S. Curry 16.