Sportas

2012.06.22 16:21

„Žalgirio“ derybos su A. Trifunovičiumi įstrigo, į Kauną atvyko J. Plaza

Rokas Buračas, basketnews.lt2012.06.22 16:21

Kauno „Žalgirio“ ekipą kitą sezoną gali treniruoti buvęs Madrido „Real“ komandos strategas Joanas Plaza.

Kauno „Žalgirio“ ekipą kitą sezoną gali treniruoti buvęs Madrido „Real“ komandos strategas Joanas Plaza.

Patikimų BasketNews.lt šaltinių duomenimis, Lietuvos čempionų klubo derybos su Aleksandru Trifunovičiumi įstrigo, o klubo savininko Vladimiro Romanovo dėmesį patraukė J. Plaza. 

BasketNews.lt žiniomis, 2006–2009 m. metais „Real“ klubą treniravęs J. Plaza prieš kelias dienas atvyko į Kauną ir jau buvo susėdęs su V. Romanovu prie derybų stalo.

Tuo metu praėjusį savaitgalį Lietuvoje pasirodęs A. Trifunovičius sutarties su „Žalgiriu“ kol kas nepratęsė, o jo ateitis Kauno klube tapo miglota.

Prieš savaitę „Žalgirio“ klubo sporto direktorius Vitoldas Masalskis žiniasklaidai tvirtino, kad sutartis su A. Trifunovičiumi gali būti pratęsta jau pirmadienį (birželio 18 d.), tačiau klubas iki šiol nieko nepranešė.

Plaza 2007 metais su „karališkuoju“ klubu iškovojo ULEB taurę, finale įveikęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandą. Tais pačiais metais jis buvo pripažintas Ispanijos metų treneriu.

Vis dėlto po nesėkmingo 2008–2009 m. sezono „Real“ nutraukė sutartį su J. Plaza ir vietoje jo pasikvietė Ettorę Messiną. Tuo tarpu katalonas persikėlė į Sevilijos „Cajasol“ (dab. „Banca Civica“) komandą, kurioje dirba iki šiol.

Tinklalapiui BasketNews.lt susisiekus su V. Romanovu, šis komentuoti trenerio paieškas atsisakė ir numetė ragelį. V. Masalskio telefonas penktadienio popietę buvo išjungtas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt