2021.06.20 18:10

Lenktynių pradžioje suklydęs Verstappenas išplėšė dramatišką pergalę prieš Hamiltoną

LRT.lt2021.06.20 18:10

Sekmadienį dramatiškomis lenktynėmis finišavo Prancūzijos „Grand Prix“ etapas, kurio nugalėtoju tapo pačioje paskutinėje varžybų fazėje Lewisą Hamiltoną aplenkęs „Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas.

M. Verstappenas, startavęs iš pirmos pozicijos, jau pirmame posūkyje išvažiavo iš trasos ir užleido lyderio poziciją „Mercedes“ atstovui L. Hamiltonui.

L. Hamiltonas pirmavo ir lenktynių pabaigoje, tačiau paskutinius ratus bandė įveikti su padėvėtomis padangomis.

M. Verstappenas iniciatyvos ėmėsi likus ratui iki finišo. Nieko padaryti negalėjusį britą už nugaros palikęs M. Verstappenas iškovojo pirmąją vietą ir išsaugojo lyderio poziciją bendroje įskaitoje.

Trečias atvažiavo „Red Bull“ atstovas Sergio Perezas, nuo triumfavusio komandos draugo atsilikęs 8,8 sek.

„Mercedes“ pilotas Valtteri Bottas finišavo ketvirtas. Lenktynės nesusiklostė „Ferrari“ atstovams: Carlosas Sainzas liko 11-as, o Charlesas Leclercas – 16-as.

Bendroje įskaitoje M. Verstappenas L. Hamiltoną lenkia 12 taškų skirtumu, o „Red Bull“ komanda prieš „Mercedes“ turi 37 taškų persvarą.