2021.06.20 18:41

Trečioje vietoje likusi Šveicarija išsiuntė namo Turkijos komandą

LRT.lt2021.06.20 18:41

Šveicarijos rinktinė paskutinėse Europos čempionato A grupės rungtynėse rezultatu 3:1 (2:0) nugalėjo Turkiją ir užėmė trečiąją vietą. Šveicarija ir Velsas surinko po lygiai taškų, tačiau galutinę poziciją lėmė įvarčių skirtumas.

Šveicarija į kitą etapą dar gali patekti kaip viena iš keturių geriausių trečią poziciją užėmusių komandų.

Šveicarija, suprasdama situaciją, dvikovoje su turkais iniciatyvos ėmėsi nuo pirmų minučių. Jau 6-ąją minutę Haris Seferovičius išvedė komandą į priekį.

26-ąją minutę turkai buvo nubausti dar vienu įvarčiu – įspūdingu šūviu iš maždaug 20 metrų pasižymėjo „Liverpool“ saugas Xherdanas Shaqiri.

62-ąją minutę turkams taip pat gražiu įvarčiu pavyko sušvelninti atsilikimą. Jo autoriumi tapo Irfanas Kahveci.

Visgi jau po 6 minučių X. Shaqiri astatė dviejų įvarčių persvarą. Prie visų trijų įvarčių rezultatyviais perdavimais prisidėjo Stevenas Zuberis.

Trečioje vietoje likusi Šveicarija savo likimą Europos čempionate sužinos pasibaigus grupių etapui, o turkai, pralaimėję visus tris mačus, keliauja namo.

Rungtynių eiga:

90 min. Rungtynių pabaiga – Šveicarija laimi rezultatu 3:1.

77 min. Pavojingas Granito Xhako baudos smūgis – kamuolys atsitrenkė į virpstą.

68 min. ŠVEICARIJA MUŠA TREČIĄJĮ ĮVARTĮ – 3:1. Kontratakos metu komandos draugo perdavimą tiksliu smūgiu uždarė X. Shaqiri.

62 min. TURKIJA ŠVELNINA ATSILIKIMĄ – 1:2. Fantastišką smūgį kaire koja paleido Irfanas Kahveci.

52 min. Į galingą Breelo Embolo šūvį reaguoja Ugurcanas Cakiras.

45 min. Pirmojo kėlinio pabaiga – Šveicarija pirmauja 2:0.

33 min. Puikus M. Sommerio žaidimas prie vartų linijos – šveicaras sureagavo į galingą Turkijos atstovo smūgį.

26 min. ANTRAS ĮVARTIS, KURĮ MUŠA ŠVEICARIJA – 2:0. Nuostabus Xherdano Shaqiri smūgis iš maždaug 20 metrų baigėsi smūgiu į viršutinį vartų kampą.

24 min. Pakankamai apylygis žaidimas – Turkija atliko keletą pavojingų smūgių, bet šveicarai lieka priekyje 1:0.

6 min. ĮVARTIS Į TURKIJOS RINKTINĖS VARTUS – ŠVEICARIJA ĮSIVERŽIA Į PRIEKĮ 1:0. Įvarčio autorius – Haris Seferovičius.

4 min. Pirmasis Turkijos rinktinės smūgis į Šveicarijus vartus. Visgi su smūgiu užtikrintai susitvarkė patyręs Yannas Sommeris.