Sportas

2021.06.19 11:39

Anglijoje – kritikos banga rinktinei ir jos lyderiui: taip žaisdami futbolo namo nesugrąžinsite

LRT.lt2021.06.19 11:39

Pergalingai pasirodymą Europos čempionate pradėjusi Anglijos rinktinė penktadienį vakare atsitrenkė į škotų gynybos sieną. Dvikovoje su principiniu varžovu anglai liko ir be įvarčio, ir be pergalės – 0:0.

Visą šalies futbolo žvaigždyną surinkęs Garethas Southgate`as sulaukė nemažai kritikos, kaip ir dauguma žaidėjų.

Anglijos rinktinės žaidimu liko nusivylęs Graeme`as Sounessas. Škotas pirštu dūrė į Harry Kane`ą ir pašiepė Anglijoje taip mėgstamą frazę „futbolas grįžta namo“.

„Jis (Kane`as) yra jūsų pagrindinis žaidėjas, – tiesioginiame eteryje sakė dabar futbolo apžvalgininku Anglijoje dirbantis G. Sounessas. – Jeigu toks žaidėjas, jau įrodęs, kad gali reguliariai mušti įvarčius tokiame lygyje, to nedarys šiame turnyre, tuomet Anglija toli nežygiuos.“

„Prisiminkime pasaulio čempionatą Rusijoje, kur Kane`o žaidimas Anglijai padėjo nužygiuoti iki pusfinalio. Jeigu Kane`as nesuras savo žaidimo, tuomet tai bus didžiulė problema visai komanda. Galiu garantuoti, kad su tokia komanda futbolas negrįš namo. Tik ne su tokiu žaidimu, koks yra demonstruojamas dabar“, – pridūrė škotas.

Anglų žaidimas neįtikino ir ilgamečio rinktinės gynėjo Gary Neville`o, pažymėjusio, kad G. Southgate`o laukia didžiulis iššūkis.

„Tai buvo nuviliantis pasirodymas, kurį nulėmė prastas žaidėjų fizinis lygis. Nežinau, kaip Garethui reikės tai išspręsti iki kitų rungtynių.

Nežinau, gal žaidėjai nebuvo pasirengę psichologiškai, nes kai kuriems iš jų tai buvo didžiausios rungtynės, kurias jie yra žaidę. Lūkesčiai ir spaudimas, kurį kėlė sirgaliai bei žiniasklaida, galėjo turėti įtakos“, – teigė G. Neville`as.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.