2021.06.19 21:40

Ispanijos rinktinė priremta prie sienos – Lewandowskio įvartis nulėmė lygiąsias

LRT.lt2021.06.19 21:40

Luiso Enrique vadovaujama Ispanijos rinktinė lieka be pergalių Europos čempionate. E grupės rungtynėse „La Roja“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Lenkijos rinktine ir dėl patekimo į kitą etapą kovos paskutiniame rate.

Lygiosiomis čempionatą pradėjusi Ispanija dar kartą turėjo nuryti karčią piliulę. Ispanai, artėjant lemiamoms grupės rungtynėms, turi vos du taškus ir užima trečiąją vietą.

Lenkija po lygiųjų išsaugojo viltis žengti į kitą etapą, tačiau paskutiniame ture privalės nugalėti grupės lyderius švedus. Savo ruožtu ispanų laukia akistata su slovakais, kurie turi 3 taškus.

25-ąją minutę Ispanijos rinktinę į priekį buvo išvedęs Alvaro Morata, tačiau antrojo kėlinio pradžioje lygybę grąžino Robertas Lewandowskis, pasižymėjęs puikiu smūgiu galva.

58-ąją minutę ispanai galėjo susigrąžinti persvarą, tačiau Gerardas Moreno nerealizavo savo paties uždirbo 11 metrų baudinio – kamuolys atsitrenkė į virpstą.

Per likusį laiką daugiau progų turėjo Ispanijos komanda. Lenkus tuomet gelbėjo puikiai savo vartus saugojęs Wojciechas Szczesny.

Rungtynių eiga:

90+5 min. Rungtynių pabaiga – Sevilijoje skelbiamos lygiosios 1:1.

83 min. W. Szczesny herojiškai išgelbėjo Lenkijos rinktinę nuo įvarčio – ispanus vėl pavedė A. Moratos realizacija.

80 min. Į Rodri šūvį iš maždaug 12 metrų reaguoja lenkų vartininkas Wojciechas Szczesny. Iki pagrindinio laiko pabaigos lieka dešimt minučių.

73 min. Pavojinga Ispanijos rinktinės ataka – po Marcoso Llorente perdavimo galva šalia virpsto smūgiavo Ferranas Torresas.

57 min. Į Lenkijos vartus paskirto 11 metrų baudinio nerealizavo Gerardas Moreno! Jis pataikė į virpstą, kamuolį į vartus dar bandė nukreipti ir Alvaro Morata, bet netiksliai.

54 min. ROBERTAS LEWANDOWSKIS LYGINA REZULTATĄ – 1:1. Perdavimą iš krašto gavęs Lenkijos rinktinės puolėjas galva nukreipė kamuolį į vartus.

45 min. Po pirmojo kėlinio 1:0 pirmauja Ispanija. Padidinti pranašumą pačioje pabaigoje galėjo G. Moreno, tačiau ispanas iš patogios pozicijos smūgiavo netiksliai.

42 min. Dvi auksinės Lenkijos rinktinės progos – Karolis Swiderskis pataikė į virpstą, o atšokusį kamuolį priėmęs Robertas Lewandowskis smūgiavo tiesiai į vartininką.

34 min. Pavojingas Ispanijos rinktinės puolėjo Gerardo Moreno baudos smūgis – kamuolys skrieja šalia virpsto.

26 min. PIRMASIS ĮVARTIS, KURĮ MUŠA ISPANIJOS KOMANDA – 1:0! Kamuolį į vartus pasiuntė Alvaro Morata. Iš pradžių buvo užfiksuota nuošalė, tačiau VAR turėjo kitą nuomonę.

15 min. Lenkija kol kas neturi problemų gynyboje – ispanai perėmė kamuolio kontrolę, tačiau aštrių atakų dar neišvydome.

6 min. Pirmasis smūgis, kurį atliko Lenkijos rinktinė. Laimę iš toli pabandė Mateuszas Klichas, tačiau kamuolys praskriejo virš skersinio.

5 min. Komandos progų kol kas nesukūrė. Lenkija neleidžia ispanams dominuoti su kamuoliu.