2021.06.19 08:03

„Jazz“ barjerą įveikusi „Clippers“ pirmą kartą istorijoje žais Vakarų konferencijos finale

LRT.lt2021.06.19 08:03

Reguliariojo sezono nugalėtojų Jutos „Jazz“ krepšininkų žygis NBA titulo link baigėsi Vakarų konferencijos pusfinalyje. „Jazz“ krepšininkai šeštose rungtynėse 119:131 (33:31, 39:19, 22:41, 25:40) krito prieš Los Andželo „Clippers“ ir pralaimėjo seriją 2-4.

„Jazz“ seriją pradėjo dviem pergalėmis ir pirmavo 2-0, tačiau „Clippers“ užfiksavo įspūdingą sugrįžimą – keturios pergalės paeiliui.

„Clippers“ komandai – tai itin reikšminga pergalė. Ji Vakarų konferencijos finale, kuriame laukia akistata su Finikso „Suns“, žais pirmą kartą klubo istorijoje.

Los Andželo ekipą į pergalę vedė Terance`as Mannas, per 36 minutes „Jazz“ nubaudęs 39 taškais. Jam geriausiai antrino Paulas George`as, įmetęs 28 taškus, atkovojęs 9 kamuolius ir išdalinęs 7 rezultatyvius perdavimus.

„Jazz“ šioje dvikovoje negelbėjo net ir įspūdingas Donovano Mitchello žaidimas. Gynėjas per 40 minučių pelnė 39 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Rungtynių startas „Jazz“ ekipai nieko blogo nežadėjo – po pirmojo kėlinio komandas skyrė vienas dvitaškis, o antrajame ketvirtyje „Jazz“ į priekį pabėgo 22 taškų skirtumu.

Atrodė, kad Jutos komanda kontroliuoja situaciją ir turi visas galimybes seriją perkelti į septintąsias rungtynes, tačiau „Jazz“ jau trečiajame kėlinyje atsilikimą sumažino iki 3 taškų (91:94), o ketvirtojo kėlinio pradžioje persvėrė rezultatą savo naudai ir išplėšė pergalę.

„Clippers“: Terance`as Mannas 39 (7/10 trit.), Paulas George`as28 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Reggie Jacksonas 27 (10 rez. perd.), Nicolas Batumas 16 (7 atk. kam.), Patrickas Beverley 12.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 39 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Royce`as O`Neale`as (10 atk. kam.) ir Jordanas Clarksonas po 21, Bojanas Bogdanovičius 14, Rudy Gobertas 12 (10 atk. kam.).