2021.06.18 18:57

Kroatija Europos čempionate ir toliau lieka be pergalių

LRT.lt2021.06.18 18:57

Europos futbolo čempionate penktadienį tęsiasi grupių etapo antrojo rato kovos.

D grupės rungtynės Kroatijos ir Čekijos rinktinės sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:1).

Rungtynių eiga:

*****

90 min. Per likusį laiką abiem komandoms pelnyti pergalingo įvarčio nepavyko ir švieslentėje liko degti lygūs rezultatas – 1:1.

68 min. Po išlyginto rezultato žaidimas kiek aprimo.

47 min. Įvartis!!! Kroatija sugeba labai greitai atstayti pusiasvyrą rungtynėse. 2-ąją antrojo kėlinio minutė pasižymėjo Ivanas Perišičius.

45 min. Po pirmojo kėlino Čekija turi vieno įvarčio persvarą. Antrajame kėlinyje kroatams nieko kito neliks, kaip tik rizikuoti ir lyginti rezultatą.

37 min. Įvartis!!! Patrikas Schickas realizuoja 11 metrų baudinį ir pelno jau trečiąjį savo įvartį Europos čempionate.

Startinės sudėtys:

*****

„Euro 2020“ starte Čekija 2:0 įveikė Škotiją. Tuo tarpu Kroatija 0:1 nusileido anglams.