Sportas

2016.07.24 15:09

Krepšinio rinktinės treniruotė Argentinoje – be dviejų žaidėjų, bet su optimistine nuotaika

BNS2016.07.24 15:09

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė po 22 val. trukusios kelionės iš Malagos į Buenos Aires pradėjo aklimatizacijos ir treniruočių ciklą. Tiesa, iš pradžių treniruotis visa jėga negalėjo du krepšininkai. Pirmąją treniruotę dėl čiurnos skausmų praleido Mantas Kalnietis, o Marius Grigonis dėl skilusio dešinės plaštakos piršto dirbo individualiai.

„Po tokios kelionės nebuvo tikslo treniruotis visa jėga, nes labai lengva patirti traumą, – po pirmosios treniruotės Argentinoje sakė rinktinės vyr. treneris Jonas Kazlauskas. – Dėl Manto, ir Grigonio reikalų reikėtų klausti gydytojų, jie geriau žino. Man pasakyta, kad praėjus septynioms dienoms po skilimo Grigonis jau galės sportuoti“.

Netrukus prisidėti prie treniruočių tikisi ir M. Kalnietis.

„Iš tikrųjų po treniruotės galiu pasakyti, kad nusiraminau. Maniau, kad bus blogiau, tačiau dariau daugumą pratimų, nors ir ne visa jėga, nes reikia čiurnai duoti šiek tiek laiko atsigauti. Su daktarais darėme specialius pratimus ir aštraus skausmo per juos nejaučiau. Tad žiūriu pozityviai ir tik laiko klausimas, kada prisijungsiu prie komandos sportuoti. Sunku pasakyti, kada tai įvyks, nes tai priklauso nuo mano paties savijautos. Bet tikrai viskas greitai gerėja“, – sakė M. Kalnietis.

Lietuvos rinktinės gydytojai atidžiai stebi ir M. Grigonio, ir M. Kalniečio sveikatos būklę.

„Žiūrėsime, kaip M. Grigonis jausis. Daromos procedūros. Data, kada jis prisijungs prie rinktinės, kol kas nežinoma. Kai dėl Manto, tai šiandien jis skausmų nebejautė, po kelių dienų pradės sportuoti“, – sakė rinktinės gydytojas Vytenis Trumpickas.

Jis taip pat papasakojo plačiau apie M. Grigonio trauma.

„Devyniais atvejais iš dešimties po piršto išnirimo taip būna. Atskilo kaulo gabaliukas iki dviejų milimetrų dydžio. Tai sukelia skausmą. Nieko baisaus, bet reikia laiko“, – sakė V. Trumpickas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt