2021.06.18 11:43

Brazilijos futbolininkai dominuoja Pietų Amerikos čempionate, Neymaras taikosi aplenkti Pele

LRT.lt2021.06.18 11:43

Neymaras artėja prie visų laikų Pele rekordo Brazilijos futbolo rinktinėje, kuri toliau galingu žaidimu drasko varžovus jų pačių šalyje vykstančiame Pietų Amerikos čempionate.

Pirmose B grupės rungtynėse Venesuelą 3:0 sutaršę Brazilijos futbolininkai antrosiose rungtynėse nepasigailėjo ir Peru rinktinės – 4:0 (1:0).

Rio de Žaneiro olimpiniame stadione vykusiose rungtynėse brazilas Alexas Sandro po labai gražios kombinacijos pasižymėjo jau 12-ąją susitikimo minutę, tačiau pirmajame kėlinyje Peru jiems dominuoti neleido. Andre Carillo prieš pat kėlinio pabaigą galėjo pasižymėti, tačiau geros progos neišnaudojo.

Antrajame kėlinyje brazilų pranašumas vis augo, Neymaras negavo 11 metrų baudinio, kurio reikalavo iš teisėjo, bet netrukus įmušė iš žaidimo. PSG ekipos žvaigždė 68-ąją minutę pasiuntė nesustabdomą smūgį į apatinį vartų kampą.

Mačui baigiantis brazilai dviem įvarčiais visai pribaigė varžovus. Abiejuose sudalyvavo po pertraukos aikštėje pasirodęs Richarlisonas.

89-ąją minutę po jo rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo Evertonas Ribeiro, o jau per teisėjo pridėtą laiką įmušė ir pats Richarlisonas.

Neymaras šiose rungtynėse įmušė jau 68-ąjį įvartį už Brazilijos rinktinę ir jam lieka 9 įvarčiai iki lengendinio Pele, kuris 1957–1971 m. periode per 92 mačus pasižymėjo 77 kartus. Neymaras yra sužaidęs jau 107 mačus rinktinėje ir pagal šį skaičių visų laikų sąraše yra ketvirtas, nusileisdamas tik Cafu (142), Roberto Carlosui (125) ir Dani Alvesui (118).

Kitose B grupės rungtynėse be įvarčių kiek netikėtai sužaidė Venesuelos ir Kolumbijos rinktinės.