2021.06.18 07:09

„Bucks“ duetas nukalė pergalę ir perkėlė seriją su „Nets“ į žūtbūtinį mačą

LRT.lt2021.06.18 07:09

Milvokio „Bucks“ krepšininkai sugebėjo laimėti šeštąsias NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes prieš Bruklino „Nets“ ekipą – 104:89 (26:19, 33:29, 19:19. 26:22). Serijoje šiuo metu rezultatas yra lygus 3-3 ir laukia lemiamos rungtynės Brukline.

Dar pirmajame kėlinyje galingai startavus Milvokio ekipa išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu (25:14) ir per visas rungtynes nė karto nebuvo besivejančios vaidmenyje.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 8 su puse minutės „Nets“ buvo priartėjusi iki 5 taškų (82:77) ir atrodė, kad intrigos šiame mače dar bus, tačiau „Bucks“ tuomet laimėjo atkarpą 14:0, o likus žaisti beveik penkias minutes pirmavo net 100:79.

Karjeros mačą atkrintamosiose sužaidė Khrisas Middletonas, pelnęs 38 taškus (5/8 trit.), 30 taškų įmetė Giannis Antetokounmpo.

„Bucks“ pergalei nesutrukdė ir vos 7 pataikyti tritaškiais iš 33 (21 proc.), mat jie įmetė kur kas daugiau taškų greitose atakose – 26:4.

Šioje serijoje kol kas abi komandos laimi tik namuose, o septintasis serijos mačas sekmadienį vyks „Nets“ tvirtovėje „Barclays Center“.

„Abiem komandoms tai bus žūtbūtinis mačas. Apie tai ir yra septintosios rungtynės. Žaidėjai labai mėgsta šias rungtynes, tikiu, kad sirgaliai taip pat“, – po mačo sakė K. Middletonas.

„Nets“ ekipa vis dar verčiasi be traumuoto Kyrie Irvingo, akivaizdžiai ne visiškai sveikas žaidžia ir Jamesas Hardenas.

„Bucks“: K. Middletonas (6/8 dvit., 5/8 trit., 11/12 baud., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 5 perimt. kam.) 38, G. Antetokounmpo (12/20 dvit., 6/10 baud., 17 atk. kam.) 30, J. Holiday`us (1/10 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 4 perimt. kam.) 21.

„Nets“: K. Durantas (13/22 dvit., 3/8 trit., 11 atk. kam., 7 kld.) 32, J. Hardenas (3/6 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 4 perimt. kam.) 16, B. Griffinas (6 atk. kam.) 12.