2021.06.17 11:24

Audringai įvartį šventęs austras sulaukė UEFA bausmės

LRT.lt2021.06.17 11:24

Austrijos rinktinė ketvirtadienį C grupės rungtynėse su Nyderlandais versis be įvarčio į Šiaurės Makedonijos vartus pelniusio Marko Arnautovičiaus.

UEFA nusprendė 32-ejų futbolininkui skirti diskvalifikaciją vienerioms rungtynėms dėl jo elgesio švenčiant pelnytą įvartį.

M. Arnautovičius dvikovoje su Šiaurės Makedonija pasirodė po keitimo antrajame kėlinyje esant rezultatui 2:1. Galiausiai 89-ąją minutę M. Arnautovičius pasiuntė kamuolį į vartus ir iš jo lūpų pasipylė keiksmų lavina varžovams.

Raminti komandos draugo ėmėsi Austrijos rinktinės kapitonas Davidas Alaba, kuris nuotraukose užfiksuotas laikantis M. Arnautovičiaus žandikaulį.

Keiksmai buvo skirti albaniškų šaknų turintiems Šiaurės Makedonijos žaidėjams Egzonui Bejtulai ir Gjanni Alioski. Verta pažymėti, kad M. Arnautovičiaus tėvas ir serbas, o mama austrė.

Tiesa, UEFA diskvalifikacija skirta dėl netinkamo elgesio, o ne dėl tautinės diskriminacijos. Vėliau socialiniuose tinkluose pats M. Arnautovičius rašė atsiprašymo žinutes. Beje, netrukus jis ištrynė savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyrą.

Austrijos ir Nyderlandų dvikova ketvirtadienį prasidės 22 valandą.