2021.06.17 08:13

„Clippers“ persvėrė Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rezultatą

LRT.lt2021.06.17 08:13

Los Anždelo „Clippers“ krepšininkai atsidūrė per žingsnį nuo Vakarų konferencijos finalo.

„Clippers“ penktose pusfinalio serijos rungtynėse išvykoje 119:111 (36:37, 24:28, 32:18, 27:28) nugalėjo Jutos „Jazz“ ekipą ir dabar pirmauja 3:2.

Šeštoji dvikova tarp klubų bus žaidžiama šeštadienio paryčiais Lietuvos laiku.

„Clippers“ šioje dvikovoje lemiamą pranašumą susikrovė po pertraukos, laimėdami trečiąjį kėlinį 32:18. „Jazz“ dar bandė kelis kartus priartėti iki kelių, tačiau tuomet „Clippers“ atsakydavo savo spurtu ir pergalės iš rankų nepaleido.

„Clippers“: Paulas George`as 37, Marcusas Morrisas 25, Reggie Jacksonas 22, Terance`as Mannas 13.

„Jazz“: Bojanas Bogdanovičius 32, Donovanas Mitchellas 21, Rudy Gobertas 17, Jordanas Clarksonas 15, Joe Inglesas ir Royce‘as O`Neale‘as po 12 taškų.