2021.06.17 07:23

Galingai rungtynes užbaigęs „Hawks“ klubas atsidūrė per žingsnį nuo konferencijos finalo

LRT.lt2021.06.17 07:23

Atlantos „Hawks“ krepšininkai 109:106 (24:38, 16:24, 29:25, 40:19) nugalėjo Filadelfijos „76ers“ klubą ir persvėrė Rytų konferencijos pusfinalio serijos rezultatą.

Po šios pergalės „Hawks“ serijoje išsiveržė į priekį 3:2 ir yra per žingsnį nuo patekimo į finalą.

Vienu metu rungtynėse „Hawks“ jau turėjo daugiau nei 25 taškų deficitą, tačiau antroje mačo pusėje parodė charakterį ir sugebėjo atsitiesti. Pergalės pamatus „Hawks“ ekipa pasiklojo laimėdami ketvirtąjį kėlinį 40:19.

Apskritai, „Hawks“ pirmą kartą pirmauti pradėjo tik likus žaisti pusantros minutės – 105:104. Galiausiai per likusį laiką „Hawks“ Danilo Gallinari ir Trae Youngo pastangomis dar padidino persvarą ir „76ers“ išlyginti rezultato nebepajėgė

„76ers“: Joelis Embiidas 37, Sethas Curry 36, Benas Simmonsas ir Furkanas Korkmazas po 8 taškus.

„Hawks“: Trae Youngas 39, ohnas Collinsas 19, Danilo Gallinari 16, Lou Williamsas 15 taškų.