Sportas

2021.06.16 19:50

Dar kartą dėkojama aukštesnės jėgoms: Rusijai atstovaujantis brazilas išvengė stuburo traumos

LRT.lt2021.06.16 19:50

Rusijos rinktinei atstovaujantis brazilas Mario Fernandesas išgąsdino savo rinktinės gerbėjus ir futbolo žiūrovus, kai buvo išneštas iš aikštės neštuvuose su įtvirtintu kaklu. Vis dėlto paaiškėjo, kad gynėjas prasčiausio išvengė – jam buvo įtarta stuburo trauma.

B grupės rungtynėse tarp Rusijos ir Suomijos rinktinių 30-metis brazilas labai skaudžiai nusileido ant aikštės nesužaidus nė 25 minučių rungtynėse.

187 cm ūgio žaidėjas kovodamas dėl aukšto kamuolio galingu šuolio pakilo į orą, bet po susitrenkimo su varžovu krito aukštielnikas. Nors ir rėmėsi į žemę rankomis, brazilas galingai trenkėsi į žemę su viršutine nugaros dalimi-kaklu.

Į aikštę buvo iškviesti medikai, kurie suteikė žaidėjui pagalbą, o iš stadiono jis buvo išgabentas su kaklo įtvaru neštuvuose.

Rusijos futbolo federacija pranešė, kad jam buvo įtartas net stuburo slankstelių lūžis, tačiau vėliau pranešė, kad M. Fernandesas tokios sunkios traumos išvengė.

Nuo 2012 m. Maskvos CSKA rungtyniaujantis Brazilijoje gimęs M. Fernandesas dar 2016 m. gavo Rusijos pilietybę ir nuo tada tarptautiniame futbole atstovauja šiai šaliai. Tiesa, 2014 m. jis spėjo sužaisti vienerias draugiškas rungtynes ir gimtosios Brazilijos rinktinėje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.