2021.06.16 00:54

Šventė Jasikevičiaus kieme – „Barcelona“ krepšininkai tapo Ispanijos čempionais

LRT.lt2021.06.16 00:54

Šarūnas Jasikevičius ir jo treniruojamas „Barcelona“ klubas sezoną Ispanijoje užbaigė aukšta nata.

Antrose finalo serijos rungtynėse „Barcelona“ namuose 92:73 (26:15, 22:15, 29:25, 15:18) įveikė Madrido „Real“ krepšininkus ir tapo Ispanijos čempionais.

Finalo seriją Šaro vyrukai laimėjo rezultatu 2:0. Pastarąjį kartą katalonų klubas ACB lygoje triumfavo 2013-2014 metų sezone, o iš viso tai yra jau 16-asis titulas.

Lemiamą dvikovą „Barcelona“ pradėjo itin geru žaidimu ir jau po pirmojo kėlinio pirmavo dviženkliu skirtumu – 26:15. Artėjant pertraukai Š. Jasikevičiaus kariauna tik dar labiau padidino savo pranašumą (48:30).

Antroje mačo dalyje „Barcelona“ sėkmingai kontroliavo rungtynes ir „Real“ krepšininkams apie galimybę kovoti dėl pergalės neleido net pagalvoti.

Rezultatyviausiai „Barcelona“ gretose žaidė Nikola Mirotičius. Jis pelnė 27 taškus. Dar 15 pridėjo Nickas Calathesas, o 12 įmetė Kyle`as Kuričas.

„Real“ gretose išsiskyrė 15 taškų surinkęs Alberto Abalde.