Sportas

2016.08.02 14:48

R. Berankis prieš olimpiadą daugiau nežais

15min.lt2016.08.02 14:48

Ričardas Berankis atsisakė dalyvauti dviejuose dideliuose teniso turnyruose – Vašingtone ir Toronte. Daugiau informacijos, kodėl geriausias Lietuvos tenisininkas nusprendė nedalyvauti ATP 500 ir ATP 1000 serijos turnyruose Vašingtone ir Toronte oficialiai nepateikiama, tačiau tai buvo vieninteliai lietuvio turnyrai prieš Rio de Žaneiro olimpines žaidynes.

R. Berankis paskutiniu metu nedemonstravo gerų rezultatų teniso aikštynuose ir šiuo metu jo pergalių, pralaimėjimų skiltyje įrašytos keturios nesėkmės iš eilės. Jis pateko į didžiausią Vašingtono teniso turnyrą, kuris vyksta šią savaitę, tačiau iš jo išsibraukė.

Tai reiškia, kad 26-erių metų tenisininkui nepavyks apginti ir praėjusiais metais šiame „Citi Open“ turnyre iškovotų 90-ies reitingo taškų. Tai buvo istorinis pasiekimas, nes iki šiol nė vienam lietuviui niekada nepavyko pasiekti ATP 500 serijos turnyro ketvirtfinalio.

Kelią į pusfinalį tuomet užvėrė Johnas Isneris. R. Berankis prieš olimpines žaidynes paskutiniuoju turnyru buvo numatęs „Masters“ varžybas Kanadoje. Tačiau ir iš šio turnyro, kuris prasidės kitą savaitę, lietuvis nusprendė išsibraukti. „Rogers Cup“ turnyre jis būtų žaidęs pagrindinėse varžybose.

Deuce.lt žiniomis R. Berankis jaučiasi gerai, o pertrauką pasitaręs su treneriu Dirku Hordorffu nusprendė padaryti, kad skirtų laiko kūnui, pailsėtų ir padarytų gerą fizinio rengimo stovyklą.

Nuo olimpinių žaidynių prasidės antra sezono dalis, kurioje numatyta dar daug didelių turnyrų ir įtemptas varžybų grafikas. Šiuo metu R. Berankis užima 58-ą vietą ATP klasifikacijoje.

Nusibraukus praėjusiais metais Vašingtone iškovotiems taškams jis nukris apytiksliai į 64-ą vietą. Olimpinės žaidynės prasidės rugpjūčio 5 dieną. Teniso varžybos vyks rugpjūčio 6–14 dienomis.

Nuo paskutinio R. Berankio oficialaus mačo bus prabėgę pusantro mėnesio.