2021.06.14 21:41

Ispanų ir švedų dvikova baigėsi be pelnytų įvarčių

LRT.lt2021.06.14 21:41

Pirmadienį Europos futbolo čempionate savo žygį pradėjo koronaviruso prieš turnyrą iškamuota Ispanijos rinktinė.

Luiso Enrique auklėtiniai E grupės rugntynėse sužaidė nulinėmims lygiosioms 0:0 su Švedijos futbolininkais.

Tai buvo pirmosios Europos čempionato rungtynės, kuriose nebuvo pelnyta įvarčių.

Rungtynių eiga:

*****

Po antrojo kėlinio: Ispanija – Švedija 0:0 (0:0)

Antrajame kėlinyje kamuolio kontrolė ir toliau priklausė ispanijos futbolininkams, tačiau jiems kurti aštresnius momentus prieš Švedijos rinktinės vartų sekėsi sunkiai. Tuo tarpu 60-ąją minutę puikios progos kontraakos metu neišnaudojo Marcusas Bergas.

Vaizdas aikštėje nesikeitė ir per likusį kėlinio laiką. Ispanai kontroliavo kamuolį, švedai gynėsi. Aikštės šeimininkai turėjo dvi puikias progas pasižymėti per teisėjo pridėtą laiką, tačiau švedų vartininkas buvo savo vietoje.

Po pirmojo kėlinio: Ispanija – Švedija 0:0

Pirmosiomis minutėmis ispanai palaikomi savų sirgalių tiesiog užgulė švedų vartus. Tiesa, ne visos atakos baigdavosi smūgiais, tačiau kamuolio kontrolė siekė net 90 procentų.

Geriausią progą ispanai susikūrė po itin grubios švedų klaidos, tačiau 38-ąją minutę vienas prieš vartininką atsidūręs Alvaro Morata smūgiavo šalia vartų.

Vos po kelių minučių už galvos griebėsi jau Švedijos sirgaliai. Nuo įvarčio ispanus po Alexanderio Isako smūgio išgelbėjo tik gynėjo nuo varto linijos atmuštas kamuolys ir virpstas.