Sportas

2021.06.14 20:46

A lygos klubai sužinojo potencialius varžovus Europos turnyruose

LRT.lt2021.06.14 20:46

Birželio 15 trys A lygos klubai – Vilniaus „Žalgiris“, Marijampolės „Sūduva“ ir „Kauno Žalgiris“ – sužinos savo varžovus Europos turnyrų atrankoje.

Burtų traukimo išvakarėse UEFA atrankoje dalyvaujančias komandas suskirstė į krepšelius. Čempionų lygos pirmajame atrankos etape „Žalgirio“ laukia keturi potencialūs varžovai: „Linfield“ (Šiaurės Airija), „Valur“ (Islandija), „Hibernians“ (Malta) ir preliminaraus atrankos etapo nugalėtojai.

Burtų traukimo ceremonija antradienį prasidės 13 valandą Lietuvos laiku. Pirmojo etapo kovos bus žaidžiamos liepos 6-7 ir liepos 13-14 dienomis.

Tuo tarpu zalgiris.lt praneša, kad „Kauno Žalgirio“ UEFA jau surinktas koeficientas (2.000) lėmė tai, kad A lygos bronzos medalininkai ir dabar vykstančio sezono lyderiai atsidūrė tarp neskirstytų UEFA Konferencijos lygos komandų.

Suskirsčius komandas į krepšelius paaiškėjo, kad Roko Garasto auklėtiniai pirmajame naujojo UEFA turnyro etape gali susitikti su „Stjarnar“ (Islandija), „The New Saints“ (Velsas), „Gzira United“ (Malta) arba „Europa“ (Gibraltaras).

Tuo tarpu „Sūduva“ pateko tarp skirstytų komandų ir atrankos pirmajame etape laukia potenciali dvikova su „Dečič“ (Juodakalnija), Turku „Inter“ (Suomija), „St Joseph`s“ (Gibraltaras) arba „Valmiera“ (Latvija) klubu.

„Panevėžys“ savo kovas UEFA Konferencijų lygoje pradės nuo antrojo atrankos etapo.

Pirmojo etapo rungtynės bus žaidžiamos liepos 8 ir 15 dienomis, o pirmųjų rungtynių namų komanda paaiškės burtų metu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.