2021.06.14 18:51

Puikus slovakų startas – įveikė mažumoje likusią Lenkijos rinktinę

LRT.lt2021.06.14 18:51

Pirmadienį savo kovas Europos futbolo čempionate pradėjo E grupės dalyviai.

Sankt Peterburge vykusioje dvikovoje Slovakija 2:1 (1:0) įveikė Lenkijos futbolininkus.

Permainingose rungtynėse lenkams teko beveik trečdalį rugntynių žaisti mažumoje, o slovakai puikiai išnaudojo varžovų gynybos klaidas.

Rungtynių eiga:

*****

Po antrojo kėlinio: Lenkija – Slovakija 1:2 (0:1)

Vos prasidėjus antrajam kėliniui lenkai sugebėjo išlyginti rezultatą po Karolio Linetty įvarčio.

62-ąją minutę prisidirbo Lenkijos vidurio saugas Grzegorzas Krychowiakas. Po pražangos nepavojingoje aikštės vietoje jis išvydo antrą geltoną kortelę prieš save ir turėjo palikti aikštę.

Tuo Lenkijos rinktinės bėgos nesibaigė. Po 6 minučių Milanas Skriniaras standartinės padėties metu pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą.

Lenkai jau per pridėtą teisėjo laiką turėjo puikią progą išlyginti rezultatą, tačiau Jano Bednareko smūgis praskriejo visiškai greta virpsto.

Po pirmojo kėlinio: Lenkija – Slovakija 0:1

Lenkijos futbolininkai dvikovą pradėjo kontroliuodami kamuolį didžiąją laiko dalį. Jų kamuolio kontrolė per pirmąsias 15 minučių siekė 80 procentų.

Tiesa, slovakai sugebėjo atsakyti itin pavojinga ataka, kurios metu Ondrejus Duda atliko pavojingą smūgį šalia vartų.

Maža to, 18-ąją minutę puikų reidą krašte surengė Robertas Makas, kuris suklaidinęs du Lenkijos gynėjus pasiuntė kamuolį į vartus.