2021.06.14 17:53

Čekijos pergalė paženklinta įspūdingu įvarčiu iš aikštės vidurio

LRT.lt2021.06.14 17:53

Pirmadienį tęsiasi Europos futbolo čempionato kovos.

D grupėje tris taškus įsirašė Čekijos rinktinė, kuri 2:0 (1:0) įveikė Škotiją jų pačių tvirtovėje.

Šioje dvikovoje buvo įmuštas ir bene gražiausias viso čempionato įvartis. Herojumi tapo Patrikas Schickas, pasiuntęs kamuolį į vartus iš aikštės vidurio.

Rungtynių eiga:

*****

Po antrojo kėlinio: Škotija – Čekija 0:2 (0:1)

Antrasis kėlinys prasidėjo kur kas aktyvesniu žaidimu. Namų aikštėje žaidžiantys škotai vos per kelias minutes susikūrė dvi 100 procentines progas pasižymėti, tačiau kartą kamuolys sudrebino vartų skersinį, kitoje atakoje čekai vos neįsimušė į savo vartus.

Tačiau netrukus po škotų atakų škvalo driokstelėjo P. Schickas. Čekijos rinktinės lyderis pastebėjo, kad Davidas Marshallas yra išėjęs gerokai per toli nuo savo vartų ir tuo pasinaudojęs atliko nepriekaištingą smūgį iš aikštės vidurio.

Kėlinio pabaigoje Škotija dar bandė kabintis ir lyginti rezultatą, tačiau čekams pavyko apsiginti ir iškovoti pirmąją pergalę šiame Europos čempionate.

Po pirmojo kėlinio: Škotija – Čekija 0:1

Čekijai pirmajame kėlinyje pavyko pelnyti įvartį „į rūbinę“. 42-ąją minute čekai po užsitęsusios standartinės situacijos po perdavimo iš krašto baudos aikštelėje surado savo puolimo lyderį Patriką Schicką, kuris galva nukreipė kamuolį į vartus.