Sportas

2021.06.14 11:14

Ant kulnų Federeriui ir Nadaliui lipantis Džokovičius į 20-ąjį titulą taikysis Vimbldone

LRT.lt2021.06.14 11:14

Antrą kartą karjeroje „French Open“ titulą laimėjęs Novakas Džokovičius teigia pasiekęs tai, ko dauguma žmonių iš jo nesitikėjo.

Pirmoji pasaulio raketė sekmadienį įvykusiame „Roland Garros“ finale 6:7 (6:8), 2:6, 6:3, 6:2, 6:4 nugalėjo graiką Stefeną Tsitsipą ir iškovojo savo 19-ąjį „Didžiojo kirčio“ turnyrų titulą.

N. Džokovičiui trūksta dar vieno titulo, kad įstotų į 20-ukininkų klubą, kuriame savo pavardes jau įrašė Rogeris Federeris ir Rafaelis Nadalis.

Savo 20-ąjį „Didžiojo kirčio“ trofėjų serbas galės iškovoti jau šį mėnesį prasidedančiame „Wimbledon“ turnyre.

N. Džokovičius, šiais metais kol kas laimėjęs abu „Didžiojo kirčio“ turnyrus – „Australian Open“ ir „French Open“, neslepia ambicijų 20-ąjį titulą iškovoti būtent Didžiojoje Britanijoje.

„Dar kelias dienas pasimėgiausiu šia pergale ir tada pradėsiu galvoti apie „Wimbledon“. Nematau problemos pasakyti, kad į šį turnyrą vyksiu nugalėti. Tikiuosi, kad tas pasitikėjimas, kurį demonstravau „French Open“, liks ir Vimbldone“, – kalbėjo 34-erių tenisininkas.

N. Džokovičius, „French Open“ taip pat laimėjęs 2016-aisiais, modernioje teniso eroje tapo pirmuoju sportininku, kuriam pavyko „Didžiojo kirčio“ turnyruose laimėti bent po du kartus.

„Viskas yra įmanoma. Aš pasiekiau tai, ką daug žmonių galvojo, kad man pasiekti yra neįmanoma“, – pridūrė Nolė.

„Wimbledon“ turnyras prasidės birželio 28-ąją dieną. Vėliau N. Džokovičiaus lauks olimpinės žaidynės ir „US Open“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.