2021.06.14 08:28

Žingsnį titulo link padėjęs Jasikevičius per anksti džiaugtis neskuba: už 48 valandų laukia naujas karas

LRT.lt2021.06.14 08:28

Pergalingai Ispanijos krepšinio pirmenybių finalo seriją pradėjusi Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ jau antradienį po septynerių metų pertraukos gali tapti šalies čempione.

Sekmadienį „Barcelona“ pirmose finalo serijos rungtynėse 89:75 pranoko Madrido „Real“.

Šį sezoną sutrumpintoje serijoje komandos žaidžia iki dviejų pergalių. Taigi, pirmą mačą laimėjusi Katalonijos ekipa jau šį antradienį turės galimybė užsitikrinti titulą.

„Turime didelius šansus, bet tuo pačiu suprantame, jog mūsų laukia čempioniška komanda, kuri su tuo pačiu treneriu ir žaidėjais išgyveno ne vieną panašų karą, – po pirmųjų rungtynių Madride sakė strategas. – Už 48 valandų laukia naujas karas „Palau Blaugrana“ arenoje, kur viskas prasidės nuo pradžių.“

„Barcai“ kovoje su Madrido vyrais teko paplušėti. Puikiai rungtynes pradėję Pablo Laso auklėtiniai po pirmosios pusės dar pirmavo 36:33. Tačiau antroje dalyje jau iniciatyvą į savo rankas perėmė katalonai, kurie vien per trečiąjį kėlinį susikrovė 13 taškų persvarą.

„Pirmoje rungtynių pusėje nebuvome pakankamai susikoncentravę, mums pasisakė, kad po dviejų kėlinių turėjome tik 3 taškų atsilikimą. Visgi trečiajame kėlinyje jau parodėme geresnio lygio krepšinį, gerai skaitėme situacijas ir pataikėme baudas, kurias prametėme pirmoje pusėje. Puolime žaidėme agresyviai ir parodėme savo tikrąjį krepšinį“, – pridūrė Šaras.

Galimai lemiamos „Barcelona“ ir Madrido „Real“ rungtynės antradienį prasidės 23 val. Lietuvos laiku.