2021.06.14 07:42

„Copa America“ starte – Neymaro įvartis ir įtikinama brazilų pergalė

LRT.lt2021.06.14 07:42

Sekmadienį vėlai vakare už Atlanto startavo iš praėjusių metų atidėtos Pietų Amerikos futbolo pirmenybės. Jas pergalingai pradėjo Brazilijos ir Kolumbijos rinktinės.

Brazilijos futbolininkai savo šalies sostinėje rezultatu 3:0 (1:0) nugalėjo Venesuelą.

23-ąją minutę brazilams pranašumą suteikė tikslus Marquinhoso smūgis, o antrajame kėlinyje po įvartį pridėjo Neymaras (64 min.) ir Gabrielis Barbosa (89 min.).

Kitose B grupės rungtynėse Kolumbijos rinktinė tik po sunkios kovos 1:0 (1:0) palaužė Ekvadorą.

Vienintelį ir pergalingą įvartį 42-ąją minutę įmušė Edwinas Cardona.

B grupėje be minėtų komandų taip pat varžosi Peru. Iš jos į kitą etapą iš penkių rinktinų pateks keturios.

A grupėje ginklus tarpusavyje surems Argentinos, Bolivijos, Urugvajaus, Čilės ir Paragvajaus rinktinės.