2021.06.13 21:35

Įspūdingą spurtą surengusi Jasikevičiaus kariauna atsidūrė per žingsnį nuo Ispanijos čempionų titulo

LRT.lt2021.06.13 21:35

Trečiajame kėlinyje rungtynes perlaužusi Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ pergalingai pradėjo Ispanijos krepšinio lygos finalą prieš Madrido „Real“ ekipą.

Šiame sezone finalo serija vyksta iki dviejų pergalių, tad titulas „Barcelona“ jau yra ranka pasiekiamas.

„Barcelona“ pergalę „El Clasico“ susitikime išplėšė rezultatu 89:75 (15:20, 18:16, 29:16, 27:23).

Rungtynėse pirmieji pranašumą susikrovė „Real“ ekipa, tačiau „Barcelona“ liko koviniame atstume ir į antrąjį kėlinį žengė turėdama vos 3 taškų deficitą.

Įpusėjus trečiajam kėliniui po Nicko Calatheso dvitaškio „Barcelona“ išsiveržė į priekį, o iš viso tame kėlinyje surengė spurtą 19:2 ir nokautavo priešininkus.

Pranašumą Š. Jasikevičiaus kariauna išlaikė ir dar padidino ketvirtojo kėlinio metu.

Nepralenkiamas „Barcelona“ gretose buvo Cory Higginsas, kuris per 30 minučių pelnė 25 (6/9 dvit., 2/2 trit., 7/9 baud. met.) taškus, atkovojo 2 kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus.

Universaliai pasirodė N. Calathesas, kuris pelnė 12 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

„Real“ gretose geriausiai pasirodė 16 taškų pelnęs Walteris Tavaresas, kuris taip pat atkovojo 11 kamuolių ir surinko 26 naudingumo balus.

„Barcelona“: C. Higginsas (25 naud. bal.) 25, B. Daviesas 13, N. Calathesas 12, K. Kuričius 11.

„Real“: W. Tavaresas (11 atk. kam.) 16, F. Causeuras 12, R. Fernandezas 10.