Sportas

2021.06.13 12:27

Danijos futbolo federacija praneša, kad Erikseno būklė išlieka stabili, jis pasiuntė linkėjimus komandos draugams

LRT.lt2021.06.13 12:27

Po šeštadienio vakarą įvykusio gąsdinančio epizodo Christiano Erikseno būklė lieka stabili, jis ir toliau liks ligoninėje, „Twitter“ paskyroje žinią išplatino Danijos futbolo federacija.

Federacija praneša, kad sekmadienio rytą jie kalbėjosi su Ch. Eriksenu, kuris siuntė linkėjimus komandos draugams.

Teigiama, kad visai komandai bus suteikta „krizių pagalba“, o taip pat dėkojama už gražius žodžius ir gestus žaidėjams, Danijos ir Jungtinės Karalystės karališkosioms šeimoms, futbolo asociacijoms ir klubams.

Priminsime, kad išgąstį visiems sukėlęs epizodas nutiko šeštadienį Europos futbolo čempionato rungtynių tarp Danijos ir Suomijos metu.

43-ią minutę ant vejos susmuko Danijos rinktinės futbolininkas Christianas Eriksenas. Aplink jį sušoko komandos draugai ir staigiai iškvietė jam medikus. Danijos rinktinės futbolininkai sustojo ratu aplink Ch. Erikseną bandydami jam suteikti privatumo, o tuo tarpu medikai pradėjo gaivinti futbolininką, jam buvo atliekamas ir širdies masažas.

Susitikimas galiausiai buvo nutrauktas, kaip skelbė UEFA, dėl medicininių priežasčių, o Ch. Eriksenas iš aikštės išgabentas ant neštuvų. Netrukus paaiškėjo, kad Ch. Erikseną medikams pavyko atgaivinti – šią žinią paskelbė tiek UEFA, tiek Danijos futbolo federacija.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Distria Krasniqi ir Funa Tonaki
Nuolat pildoma 8
Richardas Carapazas
LRT IŠ TOKIJO 12