2021.06.13 07:25

Namų sienas apgynę „Clippers“ pradėjo vytis „Jazz“ ekipą

LRT.lt2021.06.13 07:25

Los Andželo „Clippers“ krepšininkai iškovojo pergalę namuose ir Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje sušvelnino atslikimą iki 1:2.

„Clippers“ įveikė Jutos „Jazz“ ekipą rezultatu 132:106 (27:23, 37:26, 30:34, 38:23).

„Clippers“ krepšininkai dviženklį pranašumą susikrovė dar prieš pasibaigiant antrajam kėliniui ir į ilgąją pertrauką žengė turėdami 15 taškų pranašumą (64:49).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Clippers“ ekipa dar sugebėjo pranašumą ir padidinti, bet Donovano Mitchello vedami „Jazz“ krepšininkai sugebėjo kiek apkarpyti pranašumą.

Į tai sureagavę Los Andželo krepšininkai dar kartą spurtavo ketvirtajame kėlinyje ir nebepaliko vilčių varžovams.

„Clippers“ į pergalę eilinį kartą vedė žvaigždžių duetas – Kawhi Leonardas pelnė 34 taškus, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, o Paulas George`as pridėjo 31 tašką, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Jazz“ ekipos gretose išsiskyrė D. Mitchelllas – gynėjas pelnė 30 (6/15 dvit., 5/9 trit., 3/5 baud. met.) taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, gynėjas rungtynių nebaigė dėl čiurnos skausmų, tačiau vėliau teigė, kad bus pasiruošęs 4-osioms serijos rungtynėms.

„Clippers“: K. Leonardas (12 atk. kam.) 34, P. George`as (6/14 dvit., 6/10 trit., 1/2 baud. met.) 31, N. Batumas ir R. Jacksonas po 17.

„Jazz“: D. Mitchellas (6/15 dvit., 5/9 trit., 3/5 baud. met.) 30, J. Inglesas 19, K. Clarksonas 14, R. O`Neale`as ir R. Gobertas (10 atk. kam.) po 12.