Sportas

2021.06.12 19:46

Ant vejos rungtynių metu susmukęs Eriksenas buvo atgaivintas

atnaujinta 21.33
LRT.lt2021.06.12 19:46

Danijos ir Suomijos akistatos metu ant vejos susmukęs Christianas Eriksenas buvo atgaivintas medikų. UEFA pranešė, kad futbolininkas buvo išgabentas į ligoninę ir jo būklė stabilizuota.

Danijos futbolo žvaigždė ant vejos susmuko 43-ąją rungtynių minutę. Jam komandos draugai iškart iškvietė medikus ir apstojo ratu, siekdami jį pridengti.

Medikai žaidėją pradėjo gaivinti tiesiog aikštėje, jam buvo atliekamas širdies masažas, o po kelioliokos minučių buvo pranešta, kad rungtynės yra nutraukiamos. Futbolininkas iš aikštės buvo išgabentas medicinos personalo.

Tai, kad futbolininkas atgavo sąmonę, patvirtino ir Danijos futbolo federacija, kuri pridūrė, kad žaidėjas buvo nuvežtas į ligoninę Kopenhagoje.

Iš Ch. Erikseno agento Martino Schootso lūpų – dar žiupsnis gerų naujienų. Jis, pasikalbėjęs su futbolininko tėvu, pranešė, jog žaidėjas jau yra sąmoningas ir gali kalbėti.

LRT.lt pažymi, kad Ch. Eriksenui yra 29-eri metai. Futbolininkas, kaip rodo jo biografija, iki šiol neturėjo jokių sveikatos problemų.

1992-aisiais gimęs futbolininkas Danijos vyrų rinktinėje rungtyniauja nuo 2010-ųjų. Per tą laiką jis sužaidė 108 rungtynes ir įmušė 36 įvarčius.

C. Eriksenas keturis kartus yra tapęs geriausiu Danijos metų futbolininku.

Šiuo metu danas rungtyniauja Milano „Inter“ klube. Prieš tai jis žaidė Londono „Tottenham“ ir Amsterdamo „Ajax“ komandose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.