2021.06.12 21:57

Belgai susitvarkė su rusais, o Lukaku po pirmojo įvarčio atidavė pagarbą Eriksenui

LRT.lt2021.06.12 21:57

B grupės kovas šeštadienį pratęsė Belgijos ir Rusijos rinktinės, o šiame susitikime 3:0 triumfavo Belgijos futbolininkai.

Belgai prieš rungtynes nusprendė priklaupti, o tai Sankt Peterburgo sirgaliai nusprendė pasitikti garsiu švilpimu.

Galingai šias rungtynes pradėjo Belgijos futbolininkai ir jau du įvarčius pelnė pirmoje rungtynių dalyje.

Jau 10 min. Romelis Lukaku gavo perdavimą baudos aikštelėje ir meistrišku smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

R. Lukaku šį įvartį skyrė aikštėje Suomijos ir Danijos rungtynių metu susmukusiam ir atgaivintam savo Milano „Inter“ komandos draugui danui Christianui Eriksenui. Įvartį įmušęs R. Lukaku pagriebė kamerą ir sušuko: „Chrisai Chrisai, myliu tave!“

Netrukus belgai padvigubino savo pranašumą. Įvartį 34 min. po grubios rusų klaidos atmušant kamuolį įvartį pelnė Thomas Meunieris.

Antrajame kėlinyje vaizdas kiek pasikeitė. Rusijos futbolininkai sukatyvėjo ir dažniau veržėsi į atakas, tačiau jos buvo nesėkmingos.

O 88-ą minutę Belgijos rinktinės pergalę įtvirtino R. Lukaku, kuris pasiuntė smūgį lyg iš patrankos ir nuginklavo Rusijos rinktinės vartininką, bei šiose rungtynėse surinko dublį.

Tiesa, žaidimas neapsiėjo be skaudaus susidūrimo - 25-ą minutę skaudžiai galvomis susimušė belgas Timothy Castagne ir rusas Daleras Kuziajevas, belgui patino veido sritis, o abu futbolininkai buvo greitai pakeisti. Įtariama, kad belgui galėjo lūžti akiduobė.

B grupėje pirmąją vietą belgai dalinasi su suomiais.

*****

Rungtynių įvykiai:

88 min. ĮVARTIS. Į greitą ataką pasileidęs R. Lukaku paleido galingą smūgį iš toli ir įtvirtino belgų pergalę.

34 min. ĮVARTIS. Belgai didina pranašumą ir yra priekyje 2:0. Įvartį po Rusijos rinktinės klaidos pelnė Thomas Meunieris.

10 min. ĮVARTIS. Belgai veržiasi į priekį – Romelu Lukaku siunčia kamuolį į vartus. R. Lukaku gavo perdavimą baudos aikštelėje ir meistrišku smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų kampą.

R. Lukaku šį įvartį skyrė aikštėje Suomijos ir Danijos rungtynių metu susmukusiam ir atgaivintam savo Milano „Inter“ komandos draugui danui Christianui Eriksenui. Įvartį įmušęs R. Lukaku pagriebė kamerą ir sušuko: „Chrisai, Chrisai, myliu tave!“