2021.06.12 16:16

„Handbold“ rankininkai tapo pirmąja Danijos vyrų ekipa, pasiekusia EHF Čempionų lygos finalą

atnaujinta 17.49
LRT.lt2021.06.12 16:16

EHF rankinio Čempionų lyga žengia į finišo tiesiąją – pusfinalyje pergalę iškovojo ir į finalą pirmieji žengė Alborgo „Handbold“ rankininkai.

Alborgo rankininkai pusfinalyje 35:33 (13:15) įveikė Paryžiaus „Paris Saint-Germain“ rankininkus.

Pirmajame kėlinyje pirmieji į priekį išsiveržė Paryžiaus ekipos rankininkai, kurie ir sugebėjo išlaikyti minimalų skirtumą viso pirmojo kėlinio metu (15:13).

Antrajame kėlinyje sėkmingą pasirodymą tęsė „Paris Saint-Germain“, tačiau atkakliau kėlinio pabaigoje sužaidusi Alborgo „Handbold“ ekipa sugebėjo išlyginti rezultatą, o galiausiai jį persverė ir laimėjo šias rungtynes.

Alborgo ekipa tapo pirmąja Danijos vyrų ekipa, kuri sugebėjo patekti į EHF rankinio Čempionų lygos finalą.

Kitame pusfinalyje susitiks „Barcelona“ ir „HBC Nantes“ ekipos. Tiesioginę susitikimo transliaciją iš Kelno nuo 19.00 val. stebėkite per LRT PLIUS ir portale LRT.lt.