2021.06.12 07:29

Šarūno Jasikevičiaus kariauna jau finale – Gasolio vedama „Barcelona“ palaužė Tenerifės ekipą

LRT.lt2021.06.12 07:29

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ ekipa pusfinalyje susitvarkė su Tenerifės „Lenovo“ krepšininkais ir seriją laimėjo 2:1.

„Barcelona“ pergalę pasiekė rezultatu 89:72 (23:21, 23:18, 22:11, 21:22).

Š. Jasikevičiaus kariaunos finale jau laukia Madrido „Real“ klubas. Tai jau trečias finalas katalonų ekipai paeiliui.

Rungtynės apylygiai vyko pirmuosius du kėlinius, tačiau lemiamą spurtą „Barcelona“ atliko trečiajame kėlinyje. „Barcelona“ susikūrė 18 taškų pranašumą, kurį išsaugojo ketvirtajame kėlinyje ir užtikrinai žengė į finalą.

Š. Jasikevičius šiose rungtynėse galėjo pasikliauti veterano patirtimi – Pau Gasolis per 13 minučių pelnė 15 (2/4 dvit., 2/2 trit., 5/5 baud. met.) taškų, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

„Barcelona“ gretose taip pat išsiskyrė ir Brandonas Daviesas, kuris pelnė 14 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Pralaimėtojų gretose geriausiai pasirodė Aaronas Doornekampas – žaidėjas pelnė 19 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir surinko 22 naudingumo balus.

Finalo serija Ispanijoje prasidės jau šį sekmadienį.

„Barcelona“: P. Gasolis (24 naud. bal.) 15, B. Daviesas ir C. Higginsas po 14, N. Calathesas 13.

„Lenovo“: A. Doornekampas (6/9 trit.) 19, M. Huertas (9 rez. perd.) 13.