Sportas

2016.07.19 12:36

„Žalgirio“ futbolininkai atvyko į Kazachstaną

ELTA 2016.07.19 12:36

Beveik trijų tūkstančių kilometrų atstumą įveikę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pasiekė Kazachstano sostinę Astaną, kur trečiadienį žais Europos futbolo klubų Čempionų lygos antrojo atrankos etapo atsakomąsias rungtynes su „Astana“ komanda.

Pirmasis šių komandų susitikimas Vilniuje liepos 13 dieną baigėsi lygiosiomis 0:0.

Žalgiriečiai Vilnių paliko po pirmadienio treniruotės Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadione, o po persėdimo Minske Astanoje nusileido maždaug 4 val. ryte Lietuvos laiku.

„Pagaliau pasiekėme Kazachstaną. Labai smagu. Šiek tiek užkąsime ir tada – į lovas, nes reikia pailsėti ir ruoštis treniruotei. Kadangi praėjusiais metais teko keliauti apie 18–20 valandų į Braziliją, tai palyginus su ja, ši kelionė visai neprailgo. Žinoma, buvo įvairiausių kuriozų oro uostuose, vėlavo lėktuvai, bet svarbiausia tai, kad jau atkeliavome į Kazachstaną, belieka atgauti jėgas ir ruoštis rungtynėms“, – kelionės įspūdžiais dalinosi „Žalgirio“ žaidėjas Mantas Kuklys.

Futbolininkas atskleidė, kad pakeliui į viešbutį teko pasidairyti po išvaizdžią Kazachstano sostinę, taip pat papasakojo ir apie žaidėjų laukiančią dienotvarkę.

„Teko važiuojant viešbučio link pasidairyti po miestą, jis tikrai gražus ir, atrodo, naujai apstatytas. Bus įdomu pamatyti ir stadioną. Antradienį pabudę papusryčiausime, vėliau vyks video analizė. Tada, aišku, pietūs, vakare – treniruotė ir poilsis. Būtent poilsis šiuo metu, matyt, yra pats svarbiausias dalykas, nes kelionė buvo gan sunki“, – pasakojo M. Kuklys.