2021.06.10 22:14

Be konkurencijos – finalo serijoje pasipriešinimo nesulaukusi CSKA devintą kartą iš eilės triumfavo Vieningoje lygoje

LRT.lt2021.06.10 22:14

VTB Vieningoje lygoje – eilinis Maskvos CSKA klubo triumfas. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai trečiose finalo serijos rungtynėse palaužė Kazanės UNIKS ir devintą kartą iš eilės tapo turnyro nugalėtojais.

Lemiamoje kovoje paplušėti turėjusi CSKA ekipa laimėjo 89:81 (29:24, 23:16, 2:26, 12:15).

Serijoje iki trijų pergalių CSKA nesuklupo nė sykio – 3:0.

CSKA klubas Vieningoje lygoje be pertraukų triumfuoja nuo 2012-ųjų. Praėjusiais metais čempionatas buvo nutrauktas dėl COVID-19.

Auksinėse rungtynėse CSKA į pergalę vedė Tornikė Šengelija, kuris iškart po triumfo pasipuošė Sakartvelo vėliava. Jis per 27 minutes įmetė 19 taškų (8/10 dvit., 1/2 trit., 0/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

Finalo serijos MVP (naudingiausiu krepšininku – LRT.lt) buvo išrinktas Daniels Hackettas.

CSKA: Tornikė Šengelija 19, Willas Clyburnas 18, Danielis Hackettas 17, Johannesas Voigtmannas 10.

UNIKS: Johnas Brownas 25 (11 atk. kam.), Jamaras Smithas 17, Okaro White'as ir Johnas Hollandas – po 12.