Sportas

2016.07.18 11:01

Į Kauną atvykę ispanai Lietuvos sirgaliams pateikė nemalonų siurprizą

DELFI.lt2016.07.18 11:01

Pirmadienio vakarą Lietuvos krepšinio rinktinė Kaune turės pirmą rimtą testą prieš Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Jono Kazlausko auklėtiniai susirems su Ispanijos nacionaline rinktine. Ispanai jau atvyko į Kauną, tačiau kartu atskriejo ir mūsų sirgaliams ne itin malonių žinių – rungtynėse varžovai versis be kelių pačių ryškiausių savo žvaigždžių.

Ispanijos rinktinė atvyko į Kauną, kur 2011-aisiais tapo Europos čempione. Nors varžovai artėjant rungtynėms tvirtino, kad susitikimui ruošiasi itin atsakingai, paaiškėjo, kad varžovai Kaune šiek tiek pasitaupys ir į aikštę mes ne pačias pajėgiausias gretas – išvysti žaidžiančių kai kurių ispanų garsenybių mūsų krepšinio gerbėjams nepavyks.

Kaip skelbia Ispanijos žiniasklaida, šiose rungtynėse Sergio Scariolo versis be dviejų ryškių savo žvaigždžių. Komanda versis be dviejų NBA žaidėjų – Pau Gasolio ir Ricky Rubio. Veteranas P. Gasolis nerungtyniaus, kadangi tai daryti trukdo iki galo nesuderintos naujo kontrakto su San Antonijaus „Spurs“ sąlygos, o Ricky Rubio skundžiasi sveikatos problemomis, todėl nuspręsta be reikalo nerizikuoti ir įžaidėjo į aikštelę neleisti.

„Mums bus nelengva, Lietuvoje žaisti visuomet nelengva. Tačiau tai padės suvokti, kokios formos šiuo metu esame ir ką turime tobulinti“, – mačo išvakarėse sakė S. Scariolo. Į Kauną apskritai neatvyko ir dar viena ispanų žvaigždė – Pau brolis Marcas Gasolis, vis dar sveikstantis po atliktos operacijos ir besitreniruojantis individualiai. Kol kas neaišku, ar jis apskritai galės prisijungti prie nacionalinės komandos.

Lietuvos krepšinio rinktinės akistata su ispanais – šįvakar per LRT nuo 18:20 val.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.