2021.06.10 00:22

Po įspūdingos pergalės – spyris į užpakalį: „Barcelona“ suklupo Tenerifėje ir stos į lemiamą kovą

LRT.lt2021.06.10 00:22

Aukšta nata Ispanijos krepšinio pirmenybių pusfinalį pradėjusi „Barcelona“ antrose serijos rungtynėse buvo priversta nuryti karčią piliulę.

Pirmajame serijos mače Tenerifės „Lenovo“ komandą 43 tašku skirtumu sutriuškinę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai šį kartą pripažino varžovų pranašumą – 68:80 (19:15, 16:23, 20:20, 13:22).

Serijoje iki dviejų pergalių rezultatas tapo lygus: 1-1. Lemiamos rungtynės vėl bus žaidžiamaos „Palau Blaugrana“ arenoje Barselonoje.

Pirmajame kėlinyje „Barcelona“ įgijo 4 taškų persvarą, tačiau antrajame ketvirtyje savo potencialą jau parodė Tenerifės ekipa.

Ji susitvarkė su „Barcos“ atakomis, pradėjo aktyviau pulti ir į rūbinę išsinešė 3 taškų persvarą – 38:35.

Po pertraukos žaidimas buvo lygus, bet ketvirtajame kėlinyje „Lenovo“ surengė įspūdingą spurtą – „Barcą“ pusę kėlinio paliko be taškų, o patys į priekį pabėgo 14 taškų skirtumu (69:55).

Katalonai dar buvo sumažinę atsilikimą iki 6 taškų, bet pergale džiaugėsi Tenerifės klubas.

Prie jos labiausiai prisidėjo Marcelo Huertas, įmetęs 26 taškus ir atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų. Taip pat dvigubu dubliu pasižymėjo Georgis Šermadinis – 21 taškas ir 10 atkovotų kamuolių.

„Lenovo“: Marcelinho Huertas 26 (11 rez. perd.), Georgis Šermadinis 21 (10 atk. kam.), Tyleris Cavanaugh 10.

„Barcelona“: Pau Gasolis 15, Brandonas Daviesas ir Cory Higginsas po 12, Nikola Mirotičius 10 (9 atk. kam.).