Sportas

2016.07.17 17:29

M. Kuzminskas: mums jau norisi rimtesnių iššūkių

15min.lt 2016.07.17 17:29

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė ir toliau tęsia pasiruošimą Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms. Sekmadienį krepšininkai surengė treniruotę Kauno „Žalgirio“ arenoje. Jos metu buvo pakalbintas artėjantį sezoną į NBA lygą persikelsiantis Mindaugas Kuzminskas.

– Ar atėjo laikas rimtesniems varžovams?

– Rytoj pamatysime, tačiau manau, kad žiūrovams ir mums jau norisi rimtesnių iššūkių. Jau nemažai laiko sportuojame, todėl reikėtų pradėti žaisti rimčiau.

– Kuo ypatinga Ispanijos komanda?

– Ispanai išsiskiria tuo, kad skaudžiai baudžia už padarytas klaidas. Jeigu suklysi du ar tris kartus iš eilės, tai jie atitrūks ir juos pavyti bus labai sunku. Tai jau matėme praėjusių metų Europos čempionato finale.

Svarbu neįsivelti į jų žaidimą ir žaisti savąjį. Privalome nedaryti klaidų.

– Ar tai bus revanšas už praėjusių metų Europos čempionato finalą?

– Manau, kad reikėtų vengti tokių skambių frazių. Mums tiesiog bus smagu susitikti su viena stipriausių krepšinio rinktinių pasaulyje.

– Kokie šiuo metu yra pagrindiniai rinktinės trūkumai?

– Manau, kad mūsų pagrindinis privalumas yra didelė žaidimo energija, tačiau dėl jos mes pridarome ir nemažai klaidų. Dažnai nesusikalbame, todėl atsiranda šiek tiek „broko“. Dar anksti spręsti, o tai galėsime daryti po rytojaus rungtynių su Ispanija.