Naujienų srautas

Sportas2016.07.15 19:52

Lietuvos paplūdimio tinklininkai universitetų čempionate Estijoje pateikė staigmeną

BNS 2016.07.15 19:52

Penktadienį Vilniaus universitetas (VU) turėtų džiaugtis – jų tinklininkai Lukas Každailis ir Artūras Vasiljevas pasaulio universitetų čempionate žengė į ketvirtfinalį.

Visų žiūrovų netikėtumui Lukas ir Artūras antrajame atkrintamųjų varžybų rate 2-0 (21:17, 21:13) įveikė antrąjį reitingą turėjusį vokiečių duetą Davidą Poniewazą ir Niklasą Rudolfą.

Šeštadienį lietuviai susitiks su dar nė vieno pralaimėjimo čempionate neturinčia Lenkijos tinklinio žvaigždžių komanda – Michalu Brylu ir Kacperu Kujawiaku.

Liūdnesnės žinios merginų fronte – Urtė Andriukaitytė ir Ieva Dumbauskaitė po labai atkaklios kovos 1-2 (21:16, 22:24, 13:15) pralaimėjo JAV porai McKennai Witt ir Madison Witt. Šis pralaimėjimas merginoms užkirto kelią į geriausiųjų aštuntuką.

„Urtė su Ieva tikrai gerai žaidė susitikime su amerikietėmis. JAV pora yra pakankamai pajėgi, tačiau mūsų merginos savo įgūdžiais ir gebėjimais joms nenusileido – žaidimas buvo įtemptas ir apylygis. Tačiau šį kartą mūsiškėms tiesiog pritrūko trupučio sėkmės. Žinoma, liūdna ir apmaudu, kai jauti, kad pergalė buvo ranka pasiekiama, bet taip jau kartais nutinka gyvenime, – merginas guodė treneris A. Bučinskas. – Dabar mes turime galvoti apie tai, kaip žaisti toliau, kad pasiektume aukščiausią laiptelį šiame čempionate. Reikia pamiršti pralaimėjimą – kol kas tebūna tai geras apšilimas prieš Europos universitetų žaidynes“.

Mače dėl 9-16 vietų U. Andriukaitytė ir I. Dumbauskaitė 0-2 (22:24, 18:21) nusileido Šveicarijos komandai – Laurai Caluori ir Elenai Steinemann.

Pusfinalyje dėl 13–16 vietų šeštadienį lietuvės žais su vokietėmis Yanina Weiland ir Sandra Ittlinger.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi