Sportas

2016.07.15 19:49

„Nevėžio“ krepšininkus treniruos P. Juodis

LRT.lt 2016.07.15 19:49

Ketvirtadienį krepšinio klubo „Nevėžis“ vadovai pasirašė sutartį ir sutarė, kad artimiausią sezoną kėdainiečių krepšinio komandą treniruos 37 metų treneris Paulius Juodis.

Krepšinio trenerio bakalauro ir sporto mokslo magistro išsilavinimą turintis klaipėdietis sakė, kad į Kėdainius atvyksta ne kaip legionierius, kuriam rūpi tik pinigai: „Mano tikslai klube sutampa su vadovų tikslais. Norime sukomplektuoti gerą komandą ir patekti į stipriausiųjų aštuonetą artėjančiame sezone. Labai noriu, kad komandą sudarytų patyrę žaidėjai ir perspektyvus, energingas kėdainiečių jaunimas“, – sakė P. Juodis.

Treneris prisipažino sprendimą dirbti Kėdainiuose priėmęs labai greitai: „Manau, kad greitai priimami sprendimai yra patys geriausi.“

Klubo direktorės Ingridos Marijošienės teigimu, „Nevėžio“ vadovai turėjo sąrašą trenerių, kuriuos norėtų matyti Kėdainiuose. Po pokalbio su P. Juodžiumi dvejonių dėl jo tinkamumo dirbti „Nevėžyje“ neliko.

P. Juodis turi nemažą patirtį krepšinio pasaulyje. Jis treneriu dirba bemaž dešimtmetį. Yra treniravęs Lietuvos jaunių U-17 rinktinę. Du sezonus dirbo Kijevo „Budivelnik“ vyr. trenerio Ainaro Bagatskio asistentu. Tuo metu ekipoje rungtyniavo garsūs lietuviai krepšininkai Darjušas Lavrinovičius ir Dainius Šalenga. A. Bagatskio ir P. Juodžio treniruojamas „Budivelnik“ tapo Ukrainos čempionais, sėkmingai kovėsi Eurolygoje.

2014–2015 m. P. Juodis dirbo Estijos Raplos miesto komandos sporto direktoriumi. Praėjusį sezoną – treniravo Saudo Arabijos „Uhud“ krepšinio ekipą.

Trenerio asistento pareigos „Nevėžyje“ patikėtos Tomui Gaidamavičiui, kuris jau ir praėjusio sezono pabaigoje patarinėjo vyriausiajam treneriui, rašoma pranešime spaudai.