Sportas

2016.07.15 17:30

„Raptors“ naujokas: džiaugiuosi, kad nebereikės atlaikyti J. Valančiūno smūgių

15min.lt2016.07.15 17:30

Lietuvio Jono Valančiūno atstovaujamą „Toronto Raptors“ šią vasarą papildė vienintelis krepšininkas – buvęs „Boston Celtics“ žaidėjas Jaredas Sullingeris. Interviu su „Sportsnet“ naujasis „Roplių“ narys džiaugėsi, kad atvyko į ekipą, kuri propaguoja kietą fizinę kovą, tačiau buvo patenkintas, kad nebereikės galynėtis su vidurio puolėju iš Lietuvos.

J. Sullingeris 2012-ųjų NBA naujokų biržoje buvo pakviestas 21 numeriu, o jį pasirinko „Celtics“. Savo karjerą jis pradėjo žaisdamas sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje, tačiau dėl itin padidėjusio svorio jis praėjusiais metais rungtyniavo „centru“.

Dėl šio priežasties krepšininkas ne sykį po krepšiais kovojo su Jonu Valančiūnu, o jo kietą žaidimą po krepšiais atsimena iki šiol:

„Su Jonu teko pasistumdyti nemažai. Vis dar prisimenu jo alkūnes. Džiaugiuosi, kad galiu prisijungti prie Toronto ekipos, nes man nebereikės su juo galynėtis po krepšiu.

Man patinka ši komanda, nes ji nori tik pergalių. Torontui pritrūko vos dviejų sėkmingų susitikimų iki NBA superfinalo, todėl tikiuosi, kad artėjantį sezoną perlipsime šį barjerą.“

Pranešama, kad J. Sullingeris susilaukė net 6 komandų pasiūlymų, o kitos ekipos jam siūlė dvigubai daugiau pinigų. Tačiau krepšininkas pabrėžė, kad pinigai gyvenime jam nėra svarbiausi:

„Pinigai laimės nenupirks. Kitur būčiau uždirbęs daugiau, tačiau aš noriu iškovoti pergales.“

Daug kritikos dėl viršsvorio susilaukęs krepšininkas teigia, kad nuolat dirba treniruoklių salėje ir stengiasi numesti papildomus kilogramus. Jei žaidėjas taptų vikresnis, tai galėtų sugrįžti į sunkiojo krašto puolėjo poziciją. Tai reikštų, kad jis galėtų rungtyniauti starto penkete šalia J. Valančiūno.

„Kasdien sunkiai dirbu, kad atsikratyčiau papildomų kilogramų, – prisipažino krepšininkas. – Daug bėgioju ir dirbu treniruoklių salėje. Nesilaikau ekstremalių dietų, o daug sportuoju ir savo svorį mažinu pamažu. Manau, kad tai yra geresnis būdas.“

„Raptors“ šį sezoną prarado savo atsarginį vidurio puolėją Bismacką Biyombo, o spraga sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje Torontą kankina jau ne vienerius metus.

Komandos generalinio vadybininko Masai Ujiri sumanymas lieka paslaptyje, tačiau greičiausiai J. Sullingeris turėtų užimti startinio penketo vietą šalia vidurio puolėjo iš Lietuvos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.