Sportas

2016.07.14 22:48

Futbolininkas V. Andriuškevičius karjerą tęs JAV

ELTA 2016.07.14 22:48

Lietuvos futbolo rinktinės gynėjas Vytautas Andriuškevičius karjerą tęs stipriausioje JAV futbolo lygoje (MLS) rungtyniaujančioje „Portland Timbers“ ekipoje. Apie pasirašytą kontraktą ketvirtadienį paskelbė „Timbers“ interneto svetainė.

25-erių metų V. Andriuškevičius nuo 2007 metų žaidė Lietuvoje, Lenkijoje, Švedijoje ir Olandijoje. Praėjusiame sezone jis atstovavo Leuvardeno „Cambuur“ (Olandija) ekipai, kuri iškrito iš aukščiausio Olandijos diviziono.

„Vytauto įsigijimas buvo mūsų šios vasaros prioritetas, – sakė „Timbers“ generalinis direktorius ir prezidentas Gavinas Wilkinsonas. – Manome, kad jis yra tinkamas mūsų klubui ir visai lygai. V. Andriuškevičius, kuriam dar tik 25-eri, jau yra patyręs, daug žaidęs Europoje ir rinktinėje bei yra pačiame jėgų žydėjime.“

„V. Andriuškevičius turi stiprų mentalitetą ir geras fizines savybes. Jo savybės tinka mūsų sistemai. Jis patikimas gynėjas ir moka suaktyvinti žaidimą. Jis taip pat bus naudingas standartinėse situacijose. Džiaugiamės šiuo nauju pirkiniu“, – teigė „Timbers“ treneris Calebas Porteris.