2021.06.08 00:07

„Barcelona“ pusfinalio seriją Ispanijoje pradėjo pergale 43 taškų skirtumu

LRT.lt2021.06.08 00:07

Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas „Barcelona“ klubas triuškinančia pergale pradėjo pusfinalio seriją Ispanijos čempionate.

Katalonų ekipa pirmadienį namuose 112:69 (18:18, 25:18, 40:18, 29:15) nušlavė nuo kelio Tenerifės „Iberostar“ krepšininkus.

Dvikova prasidėjo apylygiu žaidimu ir po dviejų kėlinių „Barcelona“ pirmavo tik 7 taškais – 43:36.

Tačiau po pertraukos Š. Jasikevičiaus kariauna sprogo rezultatyvumo trečiajame kėlinyje. „Barcelona“ krepšininkai per ketvirtį įmetė 40 taškų ir vilčių laimėti svečių komanda jau nebeturėjo.

Maža to, „Barcelona“ nemažino apsukų ir ketvirtajame kėlinyje, o skirtumas tik didėjo. Antrąją rungtynių dalį Šaro auklėtiniai laimėjo 69:33.

„Barcelona“ į pergalę vedė 21 tašką pelnęs Nikola Mirotičius. Dar 17 pridėjo Leandro Balmaro, o po 13 taškų surinko Kyle`as Kuričas ir Alexas Abrinesas. Veteranas Pau Gasolis šioje dvikovoje pelnė 11 taškų.

Tenerifės klubo gretose išsiskyrė Franas Gueera. Jis į „Barcelona“ krepšį įmetė 14 taškų.