Sportas

2016.07.14 16:30

„Nevėžio“ krepšininkus treniruos P. Juodis

ELTA2016.07.14 16:30

Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubo vadovai pasirašė sutartį ir sutarė, kad artimiausią sezoną kėdainiečių komandą treniruos 37-erių metų Paulius Juodis.

Krepšinio trenerio bakalauro ir sporto mokslo magistro išsilavinimą turintis klaipėdietis sakė, kad į Kėdainius atvyksta ne kaip legionierius, kuriam rūpi tik pinigai: „Mano tikslai klube sutampa su vadovų tikslais. Norime sukomplektuoti gerą komandą ir patekti į stipriausiųjų aštuonetą artėjančiame sezone. Labai noriu, kad komandą sudarytų patyrę žaidėjai ir perspektyvus, energingas kėdainiečių jaunimas“, – sakė P. Juodis.

Treneris prisipažino sprendimą dirbti Kėdainiuose priėmęs labai greitai: „Manau, kad greitai priimami sprendimai yra patys geriausi“.

Klubo direktorės Ingridos Marijošienės teigimu, „Nevėžio“ vadovai turėjo sąrašą trenerių, kuriuos norėtų matyti Kėdainiuose. Po pokalbio su P. Juodžiumi dvejonių dėl jo tinkamumo dirbti „Nevėžyje“ neliko.

P. Juodis turi nemažą patirtį krepšinio pasaulyje. Jis treneriu dirba bemaž dešimtmetį: yra treniravęs šalies jaunių (iki 17 metų) rinktinę. Dirbo Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina), Estijos Raplos miesto komandos treneriu. Praėjusį sezoną P. Juodis treniravo Saudo Arabijos „Uhud“ krepšinio ekipą.

Trenerio asistento pareigos „Nevėžyje“ patikėtos Tomui Gaidamavičiui, kuris jau ir praėjusio sezono pabaigoje patarinėjo vyriausiajam treneriui.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.