Sportas

2016.07.14 14:48

Kauno „Stumbro“ vienuolikę papildė du nauji žaidėjai

BNS2016.07.14 14:48

Po trumpų vasaros atostogų Kauno „Stumbro“ futbolo komandą, kuri aštuonių ekipų „SMScredit.lt A lygos“ turnyre užima penktą vietą, papildė du nauji žaidėjai.

Vienuolikė pasirašė neskelbiamos sumos sutartį su 22-ejų metų amžiaus saugu iš Brazilijos Christianu Alexu Santosu, kuris per savo karjerą yra rungtyniavęs ir Portugalijos aukščiausiojoje lygoje.

Pasak pranešimo, savo karjerą „Stumbro“ naujokas pradėjo vieno garsiausių Brazilijos klubų „Cruzeiro“ akademijoje. Čia jis rungtyniavo jaunimo, o vėliau – antrojoje komandoje.

2013 metais žaidėjas legionieriaus duonos pirmą kartą paragavo Portugalijoje. Iš „Cruzeiro“ jis buvo paskolintas aukščiausiojoje šios šalies lygoje žaidžiančiam Madeiros „Maritimo“ klubui. Portugalijos čempionate „Stumbro“ naujokas sužaidė trejas rungtynes, taip pat du kartus į aikštę žengė taurės turnyre.

Po karjeros etapo Portugalijoje brazilas grįžo į gimtinę ir netrukus vėl buvo skolinamas. Šį kartą į Tailando antrąją pagal pajėgumą lygą. „Phuket“ klube jam sekėsi tiesiog puikiai. Per 46 rungtynes brazilas įmušė 13 įvarčių, atliko net 25 rezultatyvius perdavimus ir buvo tikras ekipos lyderis.

Po sėkmingo laikotarpio Tailande saugas vėl sugrįžo į gimtinę. Pasibaigus sutarčiai su „Cruzeiro“ jis apsivilko antrosios pagal pajėgumą Brazilijos lygos „Serie B“ klubo „Bragantino“ marškinėlius bei čia sužaidė vieną mačą. Beje, šioje ekipoje žaidė ir kitas „Stumbro“ naujokas vartininkas Rafaelis Broetto.

Vėliau Christianas persikėlė į „Sorocaba“, o dabar tapo „Stumbro“ šeimos nariu.

„Džiaugiuosi papildęs „Stumbro“ gretas. Jaučiuosi tikrai gerai, taip pat man labai patinka šalis ir čia gyvenantys žmonės. Noriu, kad tai būtų sėkmingas karjeros etapas ne tik man, bet ir visai komandai. Mano didžiausia stiprybė aikštėje – technika ir noras laimėti. Esu nugalėtojas“, – fcstumbras.lt kalbėjo futbolininkas.

Kauno „Stumbro“ futbolo klubo marškinėlius nuo šiol vilkės ir 21-erių metų amžiaus saugas iš Gvinėjos Josue Alpha Camara. Futbolininkas debiutuoti kauniečių gretose galės jau ketvirtadienio „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse su lyderiais Trakų „Trakais“.

Į Lietuvą žaidėjas atvyko iš Tuniso „Monastirienne“ ekipos, kur žaidė pastaruosius trejus metus. Praėjusiame sezone „Stumbro“ naujokas įmušė penkis įvarčius.

Dvigubą Gvinėjos ir Dramblio Kaulo Kranto pilietybes turintis Josue savo karjerą pradėjo Dramblio Kaulo Kranto akademijoje „Mimosifcom“, o vėliau persikėlė į Gvinėjos „Santoba“ ekipą. Būdamas 17-os jis profesionalo karjerą pradėjo Tunise.

„Jaučiuosi puikiai. Komandos administracija ir žaidėjai man padeda apsiprasti Lietuvoje. Mano tikslas – komandai duoti kuo daugiau naudos. Tikiu, kad galime pasiekti gerų rezultatų“, – fcstumbras.lt kalbėjo naujokas - „Norėčiau, kad Lietuvoje mane vadintų tiesiog Josue. Mano pilnas vardas ir pavardė – Josue Alpha Camara. Aikštėje geriausiai jaučiuosi centro saugo arba atakuojančio centro saugo pozicijoje.“

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt