Sportas

2016.07.14 10:30

Galutinis atsakymas: D. Motiejūnas nežais olimpinėse žaidynėse

15min.lt 2016.07.14 10:30

Lietuvos krepšinio rinktinė Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse bus priversta žaisti be vieno geriausių savo krepšininkų – Donato Motiejūno. Kelionei į Pietų Ameriką jau besiruošiantys federacijos atstovai panoro gauti galutinį atsakymą, ar puolėjas atvyks į komandą. Tačiau po sunkios traumos pasveikęs ir naujos darbovietės ieškantis krepšininkas buvo priverstas ištarti „ne“.

„Federacija liepė jau dabar pasakyti, vykstu su rinktine ar ne. Tačiau šią akimirką atsakymas gali būti tik vienas. Aš neturiu kontrakto ir neaišku, kur žaisiu. Olimpinės žaidynės buvo mano svajonė, bet kad ir kaip gaila ir skaudu, šią akimirką su rinktine vykti negaliu“, – 15min.lt sakė D.Motiejūnas.

D. Motiejūnas praėjusį sezoną buvo priverstas gydytis sunkią nugaros traumą, dėl kurios praleido ir 2015-ųjų Europos čempionatą.

Po beveik 9 mėnesių priverstinės pertraukos sugrįžęs į „Houston Rockets“ gretas, jis sužaidė 37-ias rungtynes, rinko vid. 6,2 taško ir atkovojo 2,9 kamuolio.

Šiuo metu 25-erių lietuvis yra laikomas vienu geriausių likusių laisvųjų agentų NBA rinkoje ir laukia naujos sutarties.

Nemaža tikimybė, kad D. Motiejūnas liks Hjustone.

Lietuvos krepšinio rinktinė su šalies krepšinio gerbėjais atsisveikins jau pirmadienį. Lietuviai ketvirtadienį Kėdainiuose dar sužais draugiškas rungtynes su Baltarusija, o po pirmadienio akistatos su ispanais Kaune išvyks į Ispaniją ir vėliau Argentiną bei Braziliją.