Sportas

2016.07.13 22:58

V. Dambrauskas po lygiųjų su „Astana“: jausmas dvejopas

15min.lt 2016.07.13 22:58

Vilniaus „Žalgiris“ pirmosiose Čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo rungtynėse nulinėmis lygiosiomis sužaidė su praėjusiais metais pagrindiniame šio turnyro etape žaidusiu stipriausiu Kazachstano čempionų klubu „Astana“. Šis rezultatas Lietuvos čempionų stratego Valdo Dambrausko nenuliūdino, tačiau ir pernelyg nepradžiugino.

Atsakomosios rungtynės po savaitės vyks Kazachstano sostinėje.

„Jausmas dvejopas. Išlaikėm vartus „sausus“, o tai yra neblogai. Antra, nepavyko įmušti. Ypač negerai, kad neįmušėme turėdami progų. Žinome, kad Kazachstane nebus lengva. Suprantame į kokį pragarą važiuojame. Tačiau nemanau, kad vaizdas po savaitės labai skirsis nuo to, kurį matėme šiose rungtynėse. Namuose jie žaidžia labai panašiai kaip ir čia“, – pastebėjo V. Dambrauskas.

Specialistas liko patenkintas tiek komandos naujokų žaidimu, tiek auklėtinių nusiteikimu.

„Tikiuosi, jog auklėtinių kovingumas bus toks pats kaip ir šį kartą ir nuteikinėti nieko nereikės“, – kalbėjo Vilniaus ekipos strategas.

Paklaustas, ar lygiosios pirmajame mače jį tenkina, V. Dambrauskas neslėpė, jog tikėjosi pergalės.

„Nepatinka sužaisti lygiosiomis. Namuose, žinoma, kad norisi laimėti, tačiau yra kaip yra. Ta įvarčio svečiuose taisyklė mums palanki. Jei pavyktų įmušti svečiuose, būtų rimta paspirtis žengti į kitą etapą“, – kalbėjo Lietuvos čempionų vairininkas.

„Astana“ ekipos vyriausiasis treneris Stanimiras Stoilovas buvo įsitikinęs, kad rezultatas – dėsningas, o visi svarbiausi įvykiai spręsis po savaitės Astanoje.

„Rezultatas suteikia abiem komandoms lygius šansus Kazachstane. Nežaidėme taip, kaip norėčiau. Mūsų žaidimas šįsyk tikrai neatitiko to Čempionų lygos lygio“, – pripažino Kazachstano čempionams vadovaujantis bulgaras.

Paklaustas, ar jo komandai pasisekė, kad mačo pabaigoje žalgiriečiai neišnaudojo puikios progos, strategas purtė galvą ir buvo įsitikinęs, kad žalgiriečiai šį kartą tikrai nenusipelnė laimėti.

„Nebūtų teisinga, jei kažkuri komanda šį vakarą būtų iškovojusi pergalę. Manau, jog rezultatas yra teisingas“, – kalbėjo S. Stoilovas.

Kalbėdamas apie atsakomąją dvikovą, strategas išreiškė viltį, jog jo auklėtinius Astanoje palaikys sausakimšos tribūnos ir tai bus rimta paspirtimi.

„Šiose rungtynėse sužaidėme gal 50 proc. savo pajėgumo. Manau, jog galime žaisti žymiai geriau, ramiau ir užtikrinčiau“, – kalbėjo specialistas.