2021.06.05 21:25

Šaras su „Barca“ išlipo sausi iš balos ir keliauja į Ispanijos čempionato pusfinalį

LRT.lt2021.06.05 21:25

Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas „Barcelona“ klubas – Ispanijos krepšinio lygos pusfinalyje.

Eurolygos vicečempionai namuose 94:73 (25:21, 20:17, 37:14, 12:21) laimėjo išgyvenimo rungtynes prieš Badalonos „Joventut“ ir ketvirtfinalio serijoje triumfavo 2:1.

Š. Jasikevičiaus kariauna per pirmuosius dė kėlinius turėjo vargo su svečiais iš Badalonos, tačiau visus reikalus sutvarkė po pertraukos. „Barcelona“ vyrukai trečiąjį kėlinį laimėjo 37:14 ir po jo jau pirmavo 30 taškų persvara – 82:52.

Ketvirtas kėlinys tapo tik formalu, o Š. Jasikevičiaus auklėtiniai nors ir leido sušvelninti skirtumą, tačiau iškovojo triuškinamą pergalę.

Pusfinalio serijoje „Barcelona“ susikaus su „Tenerife“ komanda. Kitame pusfinalyje grumsis „Valencia“ ir Madrido „Real“ krepšininkai.

Lemiamoje ketvirtfinalio dvikovoje „Barcelona“ į priekį tempė 22 taškus pelnęs Kyle`as Kuričius, dar 14 pridėjo Pau Gasolis, o Brandonas Daviesas pasižymėjo pelnydamas 13 taškų.

„Joventut“ gretose išsiskyrė 17 taškų įmetęs Ante Tomičius.