2021.06.05 09:45

Suomija į Europos čempionatą išlydėta „gėdinga“ nesėkme namuose prieš Estiją

LRT.lt2021.06.05 09:45

Europos čempionato debiutui besirengianti Suomijos rinktinė penktadienio vakarą Helsinkyje išlydėta netikėta nesėkme prieš Estijos futbolininkus – 0:1. Suomių treneris Markku Kanerva pralaimėjimą pavadino „gėdingu“.

Vienintelį įvartį šiose rungtynėse pelnė Rauno Sappinenas, 59-ąją minutę įmušęs 11 metrų baudinį.

Estijos futbolininkai per visas rungtynes puikiai gynėsi, leisdama Suomijos rinktinei į savo vartų plotą atlikti vos vieną smūgį, patys estai atliko tris.

Nepadėjo suomiams net ir po traumos sugrįžęs Teemu Pukki, kuris buvo mestas į aikštę antrajame kėlinyje.

Suomijai tai buvo paskutinis mačas prieš birželio 11 d. startuojantį Europos čempionatą. Debiutantai turnyrą pradės birželio 12 d. rungtynėmis su Danija.

„Tai labai geras signalas, turintis mus pažadinti. Žinoma, aš kaip treneris turiu gerai pasižiūrėti į veidrodį ir suprasti, ką aš galėjau padaryti kitaip. Manau, kad rezultatas yra truputį gėdingas.

Turime pagerinti savo žaidimo lygį. Mūsų puolimas šiandien neveikė, o viena to priežasčių – labai agresyvi estų gynyba. Jie puikiai judėjo aikštėje“, – po mačo kalbėjo suomių treneris M. Kanerva.

Estijos rinktinė antradienį Vilniuje minimaliu skirtumu 1:0 įveikė Lietuvos futbolininkus, kurie penktadienį 1:3 pralaimėjo Latvijai. Baltijos taurės laimėtojas spręsis birželio 10 d., kai Taline estai priims latvius.