Sportas

2021.06.04 22:00

Po pergalės kalbėjęs Urbonas: susigraudinau netgi, toks palaikymas

LRT.lt2021.06.04 22:00

LKL mažojo finalo serijoje dabar yra lygybė – Utenos „Juventus“ krepšininkai 85:74 įveikė Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą.

„Juventus“ strategas Žydrūnas Urbonas džiaugėsi, kad žaidėjai atidavė visas jėgas aikštelėje.

„Smagu už vyrus. Šiandien mirė aikštelėje. Taip kaip ir turim tokias rungtynes žaisti. Tai yra mūsų galimybės, čia nėra „Žalgiris“, turim devynis karius, su kuriais galiu ramus būti. Pirmose rungtynėse gal trūko tos emocijos, tokios atkrintamųjų emocijos – su įtampos prieskoniu, su kraujo skoniu burnoje. „Lietkabelis“ turi fiziškumo pranašumą prieš mus, todėl reikia įdėti daug daugiau greičio, energijos ir proto. Tas šiandien ir buvo“, – kalbėjo Utenos ekipos strategas.

Ž. Urbonas pasidžiaugė ir gautu palaikymu iš sirgalių.

„Mes jau kaip organizacija kažkam keliam gerą nuotaiką. Žmonės ateina ne tik pakeikti mūsų. Prieš rungtynes žiūrovai plojo Kariniauskui. Žmonių tiek nedaug, bet tokia vienybė – susigraudinau netgi, toks palaikymas“, – emocijomis dalinosi „Juventus“ vyriausiasis treneris.

„Lietkabelio“ vyriausiasis treneris Nenadas Čanakas nedaugžodžiavo ir išskyrė padarytas klaidas. Jo vadovaujama ekipa suklydo 19 kartų, o „Juventus“ – tik 9 kartus.

„Padarėme per daug klaidų, o rungtynių pabaigoje prastai gynėmės. Didžiausia problema rungtynėse buvo tada, kai neatkovojome kamuolių ir leidome jiems lengvai įmesti taškus“, – trumpai rungtynes pakomentavo „Lietkabelio“ strategas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt