2021.06.04 07:16

Netikėtumas Ispanijoje – suklupusi „Barcelona“ žais lemiamas ketvirtfinalio serijos rungtynes

LRT.lt2021.06.04 07:16

Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas „Barcelona“ klubas patyrė kiek netikėtą pralaimėjimą Ispanijos krepšinio lygos atkrintamųjų etape.

Katalonų ekipa antrose ketvirtfinalio rungtynėse 63:72 (13:23, 14:8, 17:18, 19:23) turėjo pripažinti Badalonos „Joventut“ krepšininkų pranašumą.

Dabar ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rezultatas tapo lygus – 1:1. Šeštadienį vakare įvyksiantis susitikimas bus lemiamas.

Š. Jasikevičiaus auklėtiniai itin prastai pradėjo rungtynes ir leido varžovams pirmajame kėlinyje susikrauti dviženklę persvarą. Vėliau „Barcelona“ visų rungtynių metu kantriai vijosi Badalonos klubo krepšininkus.

Ketvirtajame kėlinyje „Barcelona“ buvo priartėjusi iki 3 taškų, tačiau tuomet „Joventut“ atsakė savo spurtu ir iškovojo pergalę.

„Joventut“: Ferranas Bassas 20, Pau Ribas 12 Nenadas Dimitrijevičius 10 taškų.

„Barcelona“: Cory Higginsas 13, Leandro Bolmaro 12, Brandonas Daviesas ir Nikola Mirotičius po 11 taškų.